کد خبر: 22909 A

رسیتال پیانو گروه هم‌نوای قاصدک به سرپرستی سحر پورحسینی با حضور تعدادی نوازنده کودک و نوجوان برنامه اجرا می‌کند.

ایران آرت: گروه هم‌نوای قاصدک به سرپرستی سحر پورحسینی 15 تیرماه ساعت 9:30 صبح در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت.

پورحسینی درباره این اجرا به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: گروه موسیقی کودک و نوجوان هم‌نوای قاصدک به مربیگری و سرپرستی من بیش از 10 سال است آموزش حرفه‌ای خود را آغاز کرده و شاهد پیشرفت کودکان و نوجوانانی بوده که روی صحنه‌های مختلف هنر خود را اثبات کرده‌اند. کودکان از ابتدایی‌ترین مراحل یادگیری حروف الفبای موسیقی تا نوازندگی حرفه‌ای پیانو پیش می‌روند.

او ادامه داد: سال گذشته نوجوانان هم‌نوای قاصدک در فستیوال بین‌المللی ارمنستان موفق به کسب مقام‌های برتر در بخش نوازندگی پیانو شدند. من به همراه چند هنرجوی توانمند بارها به تلویزیون ایران دعوت شدیم و نوجوان‌های این گروه در انظار میلیون‌ها بیننده در برنامه "خیابان جام جم" (اولین برنامه‌ای که ساز را به تصویر می‌کشد) به نوازندگی و هنرنمایی پرداختند.

پارسا+طاهرزاده

سرپرست گروه هم‌نوای قاصدک تأکید کرد: این بار در تاریخ ١٥ تیرماه، کودکان و نوجوانان دیگری از گروه هم‌نوای قاصدک روی صحنه‌ فرهنگسرای نیاوران هنرنمایی خواهند کرد. آن‌ها اولین بار است که حضور روی صحنه را تجربه می‌کنند و قطعاً در آینده نه‌چندان دور بهترین‌ها در انتظارشان خواهد بود.

پورحسینی اضافه کرد: این رسیتال به سرپرستی من و کارگردان هنری مسعود عسگری و ایمان امام وردی مدیر برنامه و مجری‌گری هومن ستوده روی صحنه خواهد رفت و نمایندگانی از صداوسیما و ویژه‌برنامه‌ موسیقی "خیابان جام جم" برای تشویق و اهدا جوایز به هنرمندان کودک و نوجوان حضور خواهند داشت

او در پایان گفت: این رسیتال با نوازندگی چون پارسا طاهرزاده، رونیا رستمی، امیرعلی مهرآبادی، آمی‌تیدا کریمی، امیرعلی شمالی، عطرین ابرغانی و ... روی صحنه خواهد رفت و نوجوانانی چون علی ابراهیمی خواننده‌ این برنامه و نوازندگان دف نیز به همراه نوازندگان پیانو دوئت‌هایی خواهند داشت.

گروه هم نوای قاصدک گروه قاصدک سحر پورحسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین