کد خبر: 22827 A

بی توجهی نانسی عجرم به رسومات مراکش با واکنش تند مردم این کشور همراه شد.

ایران آرت: نانسی عجرم خواننده لبنانی که در چهارچوب جشنواره ای موسوم به «موازین» به کشور مراکش سفر کرده با انتقادات تندی روبرو شده است تا جایی که بسیاری از مردم خواستار تحریم کنسرت های این خواننده لبنانی به دلیل رفتارهایش شده اند.

به گزارش تابناک باتو، زمانی که نانسی عجرم به مراکش رسید از نوشیدن شیر که رسم استقبال از مهمانان در مراکش است خودداری کرد. مردم نیز این حرکت او را برخاسته از غرور و تکبر نانسی عجرم دانسته و از این حرکت ابراز تنفر کرده اند.

172170_766

در فیلمی که منتشر شده نانسی عجرم از استقبال مراکشی ها که در فضایی آمیخته از موسیقی و ترانه های محلی است خوشحال به نظر می رسد. به او شیر و خرما تعارف می کنند. او فقط خرما می خورد و از نوشیدن شیر سرباز می زند و راهش را محتاطانه در پیش گرفته و از میان جمعیت هوادارش عبور می کند. مردم این رفتار او را عجیب و متکبرانه توصیف کرده اند.

اما از سوی دیگر عجرم یک نامه را که از پادشاه مغرب به او ارسال شده منتشر کرده،  نانسی از این نامه  تشکر کرده و برای پادشاه این کشور آرزوی سلامتی نموده است.

172173_976

نانسی عجرم که پس از این اتفاق عکسی از خودش با پرچم مراکش را منتشر کرد با واکنش های تند کاربران روبرو شد یکی نوشته بود با دستان(...) پرچم کشورم را برندار وقتی که به آداب و رسوم کشورم پایبند نیستی. دیگری هم به او صفت ملکه تکبر را داده بود. یکی هم در اظهار نظری عجیب به مقایسه آنجلینا جولی و نانسی عجرم پرداخت و گفت کمی از او یاد بگیر که بچه های فقیر و بدون لباس سومالی را در آغوش می گیرد و با آنها عکس می اندازد و تو از دادن جواب سلام به هواداران کوچکت هم بخل می ورزی!

نانسی عجرم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین