کد خبر: 21610 A

پیش‌بینی می‌شود تیلور سویفت از اجراهای تور Reputation بیش از 400 میلیون دلار درآمد کسب کند.

ایران آرت: تیلور سویفت همچنان پرفروش‌ترین خواننده جهان است. او چندی پیش جایزه بیلبورد پرفروش‌ترین آلبوم سال 2017 را برای آلبوم "اعتبار" (شهرت) دریافت کرد و حالا تور اجراهای این آلبوم نیز رکورد شگفت‌انگیزی را به ثبت رسانده است.

به گزارش ایران آرت، سویفت 28 ساله در تور جدید اجراهایش تنها در 7 اجرا، 54 میلیون دلار درآمد داشته و در مدت یک ماه، 400 هزار بلیت فروخته است.

وب‌سایت بیلبورد گزارش داده که هر اجرای تیلور سویفت به طور میانگین 60 هزار تماشاگر دارد و این یک رکورد عجیب و باورنکردنی است.

این وب‌سایت همچنین اعلام کرده که پیش‌بینی می‌شود تیلور سویفت از اجراهای تور Reputation بیش از 400 میلیون دلار درآمد کسب کند.

در ادامه بازتاب‌های این اتفاق شگفت‌انگیز، وب‌سایت فورتون تیتر زده است: تیلور سویفت در 6 روز، 54 میلیون دلار درآمد کسب کرد، چطور ممکن است؟ (چطور می‌شود همچین کاری انجام داد؟)

تور جدید اجراهای تیلور سویفت در استادیوم‌های مختلف آمریکا و اروپا برگزار می‌شود. این خواننده پس از اجرا در استادیوم‌های آمریکای شمالی، حالا خودش را برای اجرا در استادیوم‌های اروپایی آماده می‌کند. سویفت بیش از 30 اجرای دیگر در استادیوم‌های مختلف خواهد داشت.  

تیلور سویفت
نظرات خوانندگان
 • Taylor
  پاسخ

  اولا چند تا هیچی جایزه برای تور از بیلیبورد دریافت نکرده اطلاعات غلط ندید لطفا در من ادل میزان فروشش از تیلور بالاتره و 400 میلیون دلار چیز آنچنان شگفت انگیزی نیست کلد پلی در تور سال 2017 ،525ملیون دلار کسب درآمد کرد این عجیبه

  • ناشناس

   ظاولا که من عاشق تیلور سویفتم دوما هر کی از تیلور بدش میاد نیاز نیست نظر بده

  • ناشناس

   اولا این اطلاعات اصلا غلط نیست ادل حتی نامزد بیلبورد هم نبوده و در اون سال آلبومی بیرون نداده است و تیلور این جایزه رو برده حتی میتونید این رو از فهرست برندگان بیلبورد ببینید و در اینترنت سرچ کنید دوما این قدر دروغ ندید اگر کیتی پری 526 میلیون دلار از تورش بدست آورده الان دارایی خالصش 125 میلیون دلار نبود این رو هم میتونید از ویکی پدیا ببینید در ضمن این سایت ذکر کرده که درآمد تیلور سویفت بیش از 400 میلیون دلار هست

 • ناشناس
  پاسخ

  خوش به حال اونایی که رفتن تورش و خوش گذروندن من تا خرید بلیطشو رفتم فقط برای اینکه ببینم چه حسی ولی زیاد از اجراهاش اونطوری که فکر میکردم راضی نبودم ولی در کل دمش گرم

  • ناشناس

   دوست خوب لطفا دروغ نگید شما حتی خواب اجراهاشم ندیدید

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین