کد خبر: 21610 A

پیش‌بینی می‌شود تیلور سویفت از اجراهای تور Reputation بیش از 400 میلیون دلار درآمد کسب کند.

ایران آرت: تیلور سویفت همچنان پرفروش‌ترین خواننده جهان است. او چندی پیش جایزه بیلبورد پرفروش‌ترین آلبوم سال 2017 را برای آلبوم "اعتبار" (شهرت) دریافت کرد و حالا تور اجراهای این آلبوم نیز رکورد شگفت‌انگیزی را به ثبت رسانده است.

به گزارش ایران آرت، سویفت 28 ساله در تور جدید اجراهایش تنها در 7 اجرا، 54 میلیون دلار درآمد داشته و در مدت یک ماه، 400 هزار بلیت فروخته است.

وب‌سایت بیلبورد گزارش داده که هر اجرای تیلور سویفت به طور میانگین 60 هزار تماشاگر دارد و این یک رکورد عجیب و باورنکردنی است.

این وب‌سایت همچنین اعلام کرده که پیش‌بینی می‌شود تیلور سویفت از اجراهای تور Reputation بیش از 400 میلیون دلار درآمد کسب کند.

در ادامه بازتاب‌های این اتفاق شگفت‌انگیز، وب‌سایت فورتون تیتر زده است: تیلور سویفت در 6 روز، 54 میلیون دلار درآمد کسب کرد، چطور ممکن است؟ (چطور می‌شود همچین کاری انجام داد؟)

تور جدید اجراهای تیلور سویفت در استادیوم‌های مختلف آمریکا و اروپا برگزار می‌شود. این خواننده پس از اجرا در استادیوم‌های آمریکای شمالی، حالا خودش را برای اجرا در استادیوم‌های اروپایی آماده می‌کند. سویفت بیش از 30 اجرای دیگر در استادیوم‌های مختلف خواهد داشت.  

تیلور سویفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین