کد خبر: 20594 A

کیهان تیتر زد: ترانه‌سرای همجنس‌بازان خواننده سریال ماه رمضان شد!

ایران آرت: امروز در ایران آرت خواندید که روزبه بمانی خواننده سریال ویژه ماه رمضان با نام "سر دلبران" شد. بمانی که یکی از مطرح‌ترین ترانه‌سراهای کشور به حساب می‌آید، از سال گذشته شروع به خواندن کرده و با چند تیتراژ سینمایی از جمله "بدون تاریخ بدون امضاء" و "لاتاری" نشان داده که در کنار خوب سرودن، خوب هم می‌خواند.

اما انتخاب بمانی به عنوان خواننده "سر دلبران" با واکنش تندی از سوی کیهان مواجه شده و این روزنامه اصولگرا که عادت به حمله کردن به هنرمندان را دارد، این‌بار روزبه بمانی را نشانه گرفته است.

کیهان درباره بمانی نوشت:

"تیتراژ یکی از سریال‌های ماه رمضان سیما با صدای همکار خواننده‌های ضدانقلاب و ترانه‌سرای فتنه ساخته شد!

شبکه اول سیما، تیتراژ سریال ویژه ماه رمضان خود را با صدای کسی تولید کرد که پیشتر ترانه‌ای در حمایت از همجنس‌بازان سروده بود. ترانه‌ای که توسط یکی از خوانندگان زن ضدانقلاب اجرا شد. همچنین وی در سال 88 نیز ترانه‌هایی در حمایت از فتنه سروده بود که یکی از این ترانه‌ها توسط داریوش، خواننده لس‌آنجلسی خوانده شد! نکته جالب این است که سریال مذکور با محوریت یک شخصیت روحانی ساخته شده است.

البته ترانه‌سرای مذکور، دکان دو نبش دارد و همزمان با خلق ترانه برای ضدانقلاب و خواننده‌های لس‌آنجلسی، با صداوسیما جمهوری اسلامی نیز همکاری می‌کند. پیش از این نیز ترانه‌های وی در برخی از برنامه‌های سیما استفاده شده بودند."

لاتاری کیهان سر دلبران بدون تاریخ بدون امضا روزبه بمانی
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین