کد خبر: 20498 A

خواننده آلبوم حرمان گفت: عکس‌هایی از برخی کنسرتها دیده‌ام که اجرا و پوشش خوانندگان، شکل مسخره‌ای پیدا کرده است.

ایران آرت: امید نعمتی خواننده موسیقی در گفت و گو با میزان درباره همکاری با برنامه"خندوانه" گفت: رامبد جوان اگر از من بخواهد که با برنامه خندوانه همکاری کنم قطعا این کار را خواهم کرد اما هنوز هیچ تماسی از سوی رامبد جوان با من گرفته نشده است.

وی به فعالیت گروه پالت در این روزها اشاره کرد و افزود: به آهنگسازی برای گروه پالت مشغول هستم و قرار است آلبوم جدید این گروه با توجه به این که به دنبال کیفیت خوب و متفاوت در قطعات آن هستیم وقت بیشتری را برای تنظیم، میکس و مستر آن اختصاص داده ایم تا مخاطبان با اثری شنیدنی رو به رو شوند.

خواننده قطعه حرمان با اشاره به پوشش خوانندگان در کنسرتها افزود: پوشش متفاوت در کنسرت ها در همه کنسرتهای دنیا رایج است ولی فکر می کنم باید پوشش و موزیک با هم متناسب باشند، اما این مدت عکس هایی از برخی کنسرتها دیده ام که اجرا و پوشش خوانندگان، شکل مسخره ای پیدا کرده ، آن هم به شکلی که نه پوشش و نه قطعه اجرایی با هم تناسبی ندارد و به هم نمی آیند. نمی دانم طراح لباس این خوانندگان در کنسرتها کیست اما این شکل اشتباه است و آن طراح لباس و خواننده نیز اشتباه می کنند.

 نعمتی درباره تاثیر پوشش خوانندگان و اجراها توضیح داد: قطعا بر روی مخاطب تاثیر دارد. مدتی است که رواج موسیقی سخیف و فکر نشده شکل گرفته است.نوع کار سطحی و فکر نشده در جزئیات یک قطعه اعم از طراحی صحنه، طراحی لباس و اجرای خوانندگان وجود دارد که برخی از آن ها واقعا فاجعه است. اجرای خوانندگان مانند فرد بی سوادی می ماند که از علم فیزیک چیزی نمی داند و ناگهان به کنفرانس فیزیک دعوت می شود تا سخنرانی کند. چنین بی سوادی در صحنه های کنسرت کشور عجیب و بی سابقه بوده است.

وی درباره همکاری با سروش صحت در قسمت سوم "لیسانسه ها" خاطرنشان کرد: ساخت سریال "فوق لیسانسه ها" هنوز شروع نشده است. با سروش صحت چندباری دیدار داشته ام اما در این باره صحبتی نکرده است. تجربه موفقی در "لیسانسه ها" داشتیم و من همیشه همکاری با آدمهای خلاق مثل سروش صحت را دوست دارم و باید ببینیم دو طرف شرایطشان چگونه پیش می رود.

پوشش سروش صحت رامبد جوان خندوانه امید نعمتی ماکان بند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین