کد خبر: 19350 A

در جریان حمایت از زیبایی طبیعی یا "نَچرال بیوتی"، برخی هنرمندان به انتشار عکس‌های بدون آرایش خود پرداخته‌اند.

ایران آرت: خواننده‌های حرفه‌ای همیشه در مرکز توجه‌ها قرار دارند و به همین خاطر لازم است که بیشتر وقت خود را به رسیدگی به تیپ و ظاهرشان اختصاص دهند.

به گزارش روزیاتو، هنرمندان زن وقتی قصد حضور در یک مکان عمومی را دارند، سعی می‌کنند تا حد امکان مرتب و آرایش‌کرده باشند. اما در سال‌های اخیر گرایشی مبنی بر «زیبایی طبیعی» در میان زنان سراسر دنیا شکل گرفته و شماری از هنرمندان مشهور جهانی نیز سوار بر این موج، عکس‌هایی از صورت‌های بدون آرایش خود را با دوستدارانشان به اشتراک می‌گذارند.

در جریان حمایت از زیبایی طبیعی یا به اصطلاح عامیانه، «نَچرال بیوتی»، برخی هنرمندان به انتشار عکس‌های بدون آرایش خود پرداخته‌اند که در ادامه می‌توانید شماری از آنها را به تماشا بنشینید.

بریتنی اسپیرز

3-15

بریتنی نیز در یکی از پست اینستاگرامی خود عکسش را همرسانی کرده و نوشته که این خود واقعی اوست.

کری اندروود

4-15

آندروود نیز در یک پست چهره برافروخته خود پس از انجام ورزش سخت در باشگاه را با هشتگ #KeepingItReal با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

دمی لواتو

6

دمی لواتو تصویری از صورت بدون آرایش خود را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد صورتش کک‌ومک دارد که بسیار جالب و دوست‌داشتنی است.

لیدی گاگا

لیدی گاگا

این خواننده پردرآمد آمریکایی، ملکه عکس‌های بدون آرایش است و اغلب مواقع عکس‌های بدون آرایش خود را با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد.

لرد 

لرد

لرد کاملا واضح و بدون پنهان‌کاری از اکنه داشتن پوست خود در مجامع خبری صحبت می‌کند. او خیلی مواقع عکس‌های صورت بدون آرایشش را پس از شستن با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد. سلفی‌های این خواننده نیز همانند ترانه‌هایش طبیعی و واقعی هستند.

ماریا کری

ماریا کری

البته در این عکس ماریا کری اندکی رژگونه و برق لب دیده می‌شود اما به هر حال کم آرایش‌تر از چهره همیشگی اوست.

ادل

1-17

بیشتر عکس‌های اینستاگرامی ادل به پشت‌صحنه اجراهایش مربوط است و اغلب چهره او را بدون آرایش نشان می‌دهد. این هنرمند دوست‌داشتنی با صدای قدرتمند و ستودنی خود در عکس‌های طبیعی از صورتش در واقع به نمایش شهامت و اعتماد به نفس خود نیز می‌پردازد.

ریحانا

ریحانا

ریحانا بدون آرایش نیز چهره زیبایی دارد و خودش هم از اینکه بدون آرایش در انظار عمومی ظاهر شود، مشکلی ندارد.

نیکول شرزینگر

16-1

این خواننده، شاعر، رقصنده و مدل آمریکایی نیز بدنبال طرح تشویق زنان در راستای تقدیر زیبایی طبیعی خود، عکسی از صورت بدون آرایشش را هنگامی که با خانواده برای تفریح به هاوایی رفته بود، با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

بیانسه

17-1

این خواننده محبوب سبک پاپ نیز جزو کسانی است که در کمپین حمایت از افزایش اعتمادبه‌نفس زنان و قدرتمند بودن آن ها شرکت کرده و گهگاهی تصاویری از چهره بدون آرایشش را با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد.

مدونا

20-1

این خواننده قدیمی و مشهور در سال ۲۰۱۷ یک سلفی بدون آرایش از خود منتشر کرد.

ریحانا بیانسه ادل لیدی گاگا مدونا ماریا کری لرد نیکول شرزینگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین