کد خبر: 19162 A

شهرام ناظری گفت: بسیاری از نمایش‌هایی که به این سبک و درباره شخصیت‌های بزرگ ساخته می‌شود دیده نمی‌شوند.

ایران آرت: نمایش «آمادئوس» به کارگردانی جواد مولانیا شب گذشته (دوشنبه ۲۰ فروردین) در تالار حافظ میزبان شهرام ناظری بود.

شهرام ناظری خواننده، موسیقی‌دان و آهنگساز اصیل ایرانی پس از تماشای این نمایش در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: نمایش آمادئوس را خیلی دوست داشتم، تحت تأثیر کارش قرار گرفتم و به نظرم می‌بایست دراین زمینه‌ها بیشتر نمایش‌ها و تولید محتواهایی در عرصه‌های مختلف داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه به تئاتر علاقه‌مند است و هر زمان که فرصت داشته باشد برای تماشای کاری می‌آید، گفت: کارهای بهرام بیضایی و حمید سمندریان را فراموش نمی‌کنم این کارها بسیار مرا تحت تأثیر قرار داده و امیدوارم مردم هم از کارهای پرمحتوا حمایت کنند.

3BECD78D-9426-42D7-BF54-139AC4FBD638dddb710c1f2d42c63d63704ecbbf0729

ناظری با بیان اینکه بسیاری از نمایش‌هایی که به این سبک و درباره شخصیت‌های بزرگ ساخته می‌شود دیده نمی‌شوند، توضیح داد: خیلی وقت‌ها حمایتی از این کارها صورت نمی‌گیرد، بسیاری کارهایی که دیده می شوند تنها محتواهای تکراری و کلیشه‌ای هستند، در حالی که ما نیاز به آثار با کیفیت بیشتری داریم.

وی در ادامه افزود:‌ این نمایش برای همه مردم می‌تواند جالب باشد، نه تنها روحیه‌شان را تغییر دهد بلکه چون درباره موتزارت است که یکی از موسیقی دان‌های نابغه دنیا بوده بلکه اطلاعات زیادی هم درباره موسیقی به افراد می‌دهد، من که بسیار تحت تأثیر آن قرار گرفتم و به نظرم واقعا خوب بود، امیدوارم مردم  هم از این کار استقبال کنند.

این استاد موسیقی درباره گنج‌هایی که نباید از آنها در عرصه موسیقی غافل شویم،‌ گفت: ما نباید اساتید بزرگمان را رها کنیم، یادشان را باید همیشه گرامی بداریم، هم در تئاتر و هم در موسیقی خیلی برایمان مهم هستند.

شهرام ناظری جواد مولانیا آمادئوس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین