کد خبر: 14250 A

برگزاری کنسرت همراه با اردال ارزنجان، فعالیت آینده کیهان کلهر است.

ایران‌آرت: کیهان کلهر نوازنده برجسته ساز کمانچه درباره برنامه اجراهایش تا پایان سال جاری گفت: اسفندماه چند شب کنسرت با اردال ارزنجان، نوازنده ترکیه ای خواهم داشت. در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز این اجراها هستیم و در صورتی که مجوز اجراها را دریافت کنیم، تاریخ دقیق اجرا‌ها را اطلاع‌رسانی‌ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تاکنون چند بار دیگر هم همراه با آقای ارزنجان در ایران روی صحنه رفته‌ایم و خوشبختانه استقبال مخاطبان از این اجراها طوری است که ما تمایل پیدا می‌کنیم این اجراها را تمدید کرده و دوباره برای مردم ایران هم‌نوازی کنیم.

او در خصوص آلبوم‌های در دست انتشار خود نیز گفت: دو آلبوم جدید از من در سال آینده منتشر می‌شود که یکی از آن‌ها مجموعه آثار اجراهای زنده من و "رامبراند تریو" است و دیگری مجموعه‌ای از من و آقای تومانی دیاباته نوازنده مطرح اهل مالی.

کلهر افزود: ضمن این‌که روز پنجم دی‌ماه نیز هشت آلبوم قدیمی من با نام‌های "در آیینه آسمان"، "تا بیکران دوردست"، "تنها نخواهم ماند"، "نخستین دیدار بامدادی"، "شهر خاموش"، "باران"، "جاده ابریشم" و گزیده‌ای از آلبوم‌های غزل ۱، ۲ و ۳ با عنوان "گزیده غزل" به‌صورت یکجا به بازار موسیقی عرضه خواهند شد.

کیهان کلهر در پایان این‌ گفت‌وگو در مورد معرفی اثری از موسیقی ایرانی به مخاطبان برای شنیدن موسیقی در شب یلدا گفت: من همیشه به تار آقای جلیل شهناز گوش کرده‌ام و همچنان هم صدای ساز ایشان را دوست دارم ولی هرکسی هر موسیقی که موردعلاقه خودش است را باید گوش کند.

 

کیهان کلهر کمانچه جلیل شهناز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین