کد خبر: 1307 A

امروز در صفحه اینستاگرام شما دیدم که از ادامه درمان و بهبود حال پدر خبر داده بودید...

ایران‌آرت: همایون شجریان درصفحه اینستاگرام خود از بهبود حال استاد شجریان خبر داد و از پیگیری های وزیر بهداشت قدردانی کرد، وزیربهداشت نیز در پاسخ به وی درهمین شبکه اجتماعی نوشت، استاد شجریان سرمایه بزرگ و بی همتای ماست و هر کاری برای ایشان انجام شود باز هم اندک است.  
 
به گزارش ایرنا،همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دوستان عزیز و گرامی با سلام و آرزوی شادی و سلامتی برای شما مهربانان همیشگی و با سپاس بیکران از اینکه حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوی سلامتی می کنید. 

هربار که از کنسرتهای شهرستان باز می گردم برای خوشحال کردن ایشان از لطف و احوالپرسی شما می گویم و همیشه با لبخند و سپاسگزاری از لطفتان، می گویند: که سلام من را به همه برسان. 

همایون شجریان اضافه کرد: عزیزان رسیدگی ها و مراقبت های ویژه پزشکی از پدر به شدت ادامه دارد و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر. 

وی نوشت: از 15سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادی مسئولیت درمانهای پدر را بر عهده داشتهاند که دست تک تک شان را می بوسم و خود را مدیونشان می دانم. 

همایون شجریان اضافه کرد: سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت دکترهاشمی است که از روز اول دوستانه و بیتوقع اجازه ندادند که در منزل برای مراقبت ها و رسیدگی های پزشکی از پدر دچار مشکل شویم، دعاهای شما عزیزان و لطفتان بزرگترین دلگرمی است، برایتان بهترین آرزوها را دارم، هر کجا هستید شاید و برقرار باشید. 

سیدحسن هاشمی، وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز درپی این پیام درصفحه اینستاگرام همایون شجریان نوشت: امروز در صفحه اینستاگرام شما دیدم که از ادامه درمان و بهبود حال پدر خبر داده بودید، باعث خوشحالی مردم و همه ماست که استاد شجریان حالشان خوب است و آرزوی همه است که دوباره صدای بی نظیر او در گوش و دل مردم طنین افکن شود. 

وزیربهداشت افزود: همچنین از فراهم بودن امکانات درمانی فراهم شده برای استاد آواز ایران نوشته بودید، لازم است تاکید کنم استاد شجریان سرمایه بزرگ و بی همتای ماست و هر کاری برای ایشان انجام شود باز هم اندک است، امید که با عنایت خدای مهربان شاهد بهبودی کامل ایشان باشیم. 

استاد محمدرضا شجریان متولد 1319 در مشهد یکی از پرآوازه ترین خوانندگان سنتی ایران است.

 

 

محمدرضا شجریان همايون شجريان قاضي زاده هاشمي
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین