کد خبر: 1085 A

رییس جمهور منفور بالاخره جواب هنرمندان معترض را داد

به فاصله پنج روز از اظهار نظر مدونا، دونالد ترامپ در صدد پاسخگویی برآمد. او در گفت و گویی که با فاکس و شان هانیتی انجام داد باز هم نشان داد که در برابر منتقدانش کوچک ترین انعطافی ندارد و مقابله به مثل می کند. او در این گفت و گو مدونا را خواننده ای چندش آور توصیف کرد.

ایران‌آرت: خواننده سرشناس پاپ که یکی از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ است چند روز پیش جمله عجیبی به زبان آورد.

به گزارش ایران آرت به نقل از دیلی میل ، مدونا خواننده زن مشهور موسیقی جهان روز شنبه هفته ای که گذشت در جمع تظاهرات صدها هزار نفری مخالفان ترامپ در شهر واشنگتن حاضر و علیه او سخنرانی کرده و به اجرای برنامه پرداخت. جمله مدونا مبنی بر اینکه «دلم میخواهد کاخ سفید را منفجر کنم.» جنجال بسیار زیادی بر پا کرد.

به فاصله پنج روز از آن اظهار نظر دونالدو ترامپ در صدد پاسخگویی برآمد. او در گفت و گویی که با فاکس و شان هانیتی انجام داد باز هم نشان داد که در برابر منتقدانش کوچک ترین انعطافی ندارد و مقابله به مثل می کند. او در این گفت و گو مدونا را خواننده ای چندش آور توصیف کرد.

از سویی او کیتی ریچ را هم مورد حمله قرار داد. ریچ نویسنده برنامه ای طنز در شبکه ' ان بی سی ' است و به دلیل نوشتن توییتی درباره 'بارون ' پسر کوچک دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا از کار تعلیق شد و فشار افکار عمومی و رسانه ها باعث شد از کار خود عذرخواهی کند.

 

 

دونالد ترامپ مدونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین