کد خبر: 35122 A

استودیو هیدرویک از اولین پروژه مسکونی خود که در سنگاپور اجرا شده است رونمایی کرد.

ایران آرت: استودیو هیدرویک به تازگی از نخستین پروژه مسکونی خود در آسیا، EDEN رونمایی کرده است. این برج 20 طبقه لاکچری که در نزدیکی جاده معروف Orchard در سنگاپور قرار دارد مراحل پایانی خود را می‌گذراند. این برج 104.5 متر ارتفاع و شامل 20 آپارتمان لوکس است که در بالکن های منحنی و معلق بین طبقات قرار گرفته اند.

به گزارش زما، EDEN یکی از ساختمان های پیشرو ترکیب معماری و مهندسی انرژی برای ساخت ساختمان های سبز در سنگاپور است. توماس هیدرویک طراح برجسته و بنیانگذار استودیو هیدرویک گفته است که ایده اصلی این ساختمان را از صحبت های نخست وزیر سابق Lee Kuan Yew گرفته است که سنگاپور را شهری در باغ، “city in a garden” ، نامیده بود.

او در ادامه از تفاوت های ساختمان خود با جریان قالب اسمانخراش ها و برج های سنگاپور گفت و نیاز به تغییر را یاداور شد. "خط افق سنگاپور مانند بسیاری از شهرهای جهان از برج های فولادی و شیشه ای پر شده است". ما قصد داشتیم با استفاده از این ساختمان سنگاپور را به عنوان یک شهر در باغ باز معرفی کنیم و مجددا دسترسی هر روزه به فضای سبز و حیاط خلوت در سرتاسر یم خانه را بازتعریف کنیم. به جای ساخت و ساز شیشه ای با بالکن های کوچک، هر خانه در EDEN یک باغ سرسبز را در مقابل خود دارد که فضای زندگی عالی و سخاوتمندانه ای را در مقابل فضاهای سنتی تر مکعبی برج های سنگاپور پیش روی ساکنین آن فراهم می کند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تصاویری که به تازگی از روزهای پایانی این پروژه منتشر شده است.

3k9b_2

jl0z_3

برج معماری آسمانخراش استودیو هیدرویک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین