کد خبر: 7935 A

آنجلینا جولی پا به میانسالی گذاشته اما همچنان با داشتن ۶ فرزند که ۳ تن آنها زاده خودش هستند، زیبا و جذاب است. اما چرا؟

ایران‌آرت: آنجلینا جولی یکی از زنان شیک پوش و زیبای هالیوودی است که در سن 42 سالگی همان زیبایی خودش را دارد. با ما همراه شوید تا رازهای زیبایی آنجلینا جولی را بدانید.

 برخی، از بازی این هنرپیشه آمریکایی خوش‌شان می‌آید و برخی دیگر منتقد او هستند. شخصیت او برای برخی افراد مجذوب کننده است و برخی دیگر معتقدند بسیاری از کارهایی که انجام می‌دهد جنبه نمایشی دارد اما تمام افراد در یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن اینکه نمی‌توان این بازیگر را در دسته افرادی که صورت نازیبا دارند دسته‌بندی کرد. آنجلینا جولی پا به میانسالی گذاشته اما همچنان با داشتن ۶ فرزند که ۳ تن آنها زاده خودش هستند، زیبا و جذاب است.

 

معمولا آرایش ساده را می‌پسندد

آنجلینا جولی در حالت عادی تنها خط چشم باریکی دارد و در مراسم خاص کمی سایه پشت چشم می‌زند. لب‌های آنجلینا به اندازه کافی بزرگ و پرحجم هست و به همین دلیل معمولا برق لب یا رژ مایع براق برای او کافی است. تاجای ممکن کم آرایش می‌کند و علاقه خاصی به مواد آرایشی بیو دارد که از مواد طبیعی تهیه شده‌اند.

 

اهمیت خاصی به مراقبت از موهایش می‌دهد

او از شامپو و رنگ موهایی استفاده می‌کند که بیو یا طبیعی هستند و تا جای ممکن تلاش دارد آسیب کمتری به موها برساند.

 

برای محافظت از پوستش از کرم خاویار استفاده می‌کند

خاویار غنی از امگا ۳ است و میزان چربی خوب و پروتیین بالایی دارد. استفاده از ماسک خاویار و پس از آن کرم خاویار رمز شفافیت و پوست آنجلیناست و از افتادگی پوستش جلوگیری می‌کند. البته آنجلینا جولی برای پاکسازی پوست و سایر خدمات زیبایی و درمانی هزینه‌های گزافی می‌کند که در توان هر کسی نیست.

 

بعد از بارداری هرگز اضافه وزن پیدا نکرد

او معتقد به فعالیت‌های سخت بدنی و ورزش شدید نیست و به گفته خودش هرگز رژیم‌های سخت نگرفته است. رمز زیبایی و تناسب اندام این بازیگر انجام یوگا و پیلاتس برای دور کردن استرس است. در ضمن او مواد غذایی سالم از جمله سبزیجات تازه و مواد غذایی بخارپز استفاده می‌کند. به هیچ عنوان شکر و قند مصرف ندارد و شیر سویا در برنامه روزانه‌اش است.

 

آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین