کد خبر: 5523 A

ترکیب رنگ‌ها به تناسب فضا و انتخاب آکسسوارها هماهنگ با لباس، اینها شاید اصلی ترین قوانینی باشند که در انتخاب و ست کردن لباس این خانم بازیگر در جشنواره های فیلم و تئاتر در خارج و داخل کشور خودنمایی می کنند.انتخاب لباس های آزاد و راحت بخش دیگری از سبک لباس پوشیدن نیکی است

ایران‌آرت: نیکی کریمی، بازیگر و کارگردان سینما، چند باری با پوشش هایش به ویژه در جشنواره های خارجی، سر و صدای فراوانی به پا کرده است. اما با همه این اوصاف، او را می‌توان به عنوان سینماگرانی در نظر آورد که به ماجرای استایل و پوشش خود در موقعیت‌های گوناگون اهمیت می‌دهند. در میان صدها عکس منتشرشده از پوشش و به زبان عامیانه تیپ نیکی کریمی به یک هدف کلی می توان رسید و آن هم داشتن سبک خاص و بدون تقلید در لباس های این بازیگر مشهور زن ایرانی است.

 

 مدل پالتو و مدل مانتوهای نیکی کریمی

کریمی در انتخاب لباس هایی که برای جشنواره و مراسم مهم قرار است از آن ها استفاده کند به صورت مستقل عمل می کند و این استقلال در سبک پوشش او به وضوح به چشم می خورد.

 مدل پالتو و مدل مانتوهای نیکی کریمی

از سویی انتخاب لباس های رسمی تر و کلاسیک، نه فقط به نیکی کریمی بلکه به هر فردی در شغلش کمک می‌کند تا فردی جدی‌تر، مصمم تر و موفق تر به نظر برسد. برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی، نیکی تا حد امکان از طراحی های جدید و ایده های متفاوت استفاده کرده است.

مدل پالتو و مدل مانتوهای نیکی کریمی

 ترکیب رنگ‌ها به تناسب فضا و انتخاب آکسسوارها هماهنگ با لباس، اینها شاید اصلی ترین قوانینی باشند که در انتخاب و ست کردن لباس این خانم بازیگر در جشنواره های فیلم و تئاتر در خارج و داخل کشور خودنمایی می کنند.انتخاب لباس های آزاد و راحت بخش دیگری از سبک لباس پوشیدن نیکی است.

مدل پالتو و مدل مانتوهای نیکی کریمی

 او اغلب برای فصل تابستان و بهار از مانتوهای جنس خنک تر و با طراحی ساده در مراسم و جشن ها شرکت می کند.

مدل پالتو و مدل مانتوهای نیکی کریمی

 

 

 

نیکی کریمی استایل مانتوی نیکی کریمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین