کد خبر: 5049 A

بررسی استایل ژست‌گرفتن بازیگران با مطالعه موردیِ یک بازیگر

مهتاب کرامتی از بازیگرانی است که به طراحی لباس اهمیت می‌دهد، تا آن‌جا که یکی دو بار برگزارکنندگان جشنواره فیلم فجر از ایده‌های او در طراحی لباس کارکنان جشنواره بهره برده‌اند

ایران‌آرت: مهتاب کرامتی از بازیگرانی است که به طراحی لباس اهمیت می‌دهد، تا آن‌جا که یکی دو بار برگزارکنندگان جشنواره فیلم فجر از ایده‌های او در طراحی لباس کارکنان جشنواره بهره برده‌اند.

رنگ لباس‌هایی که کرامتی می‌پوشد اغلب سیاه است و البته همیشه هم بلند می‌پوشد. او اغلب هم مانتوهای مشکی‌اش را با شال حریر مشکی دور گردن گره‌شده همراه می‌کند که نوعی سادگی خاص در انتخاب لباسش را نشان می‌دهد.

به گزارش ایران‌آرت اما او اغلب در مقابل عکاسان، بی‌حواس است. مدتی است که مراسم فرش قرمز و به‌اصطلاح ژست‌گرفتن برای عکاسان در ایران نیز، امری مرسوم و جاافتاده شده است اما رفتار برخی از بازیگران نشان می‌دهد که آن‌ها هنوز به قاوعد حضور جلوی دوربین‌ها آشنا نیستند. کرامتی هم حتما یکی از آن‌هاست. به طور مثال، در عکسی که می‌بینید او برای عکاسش چندان وقتی نگذاشته و با برگشتن و نگاه به دوربین، بدون ژست و فرم خاصی، تنها سوژه یک فریم عکس قرار گرفته است. در نگاه او و استایلی که او در عکس برای عکاس در نظر گرفته، نوعی وقفه در عجله به چشم می‌خورد؛ انگار کرامتی برای ثبت عکس، آماده نیست و بیشتر حواسش به جایی است که می‌خواهد برود.

 

مهتاب کرامتی استایل ژست فرش قرمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین