کد خبر: 3834 A

سه مراسم و سه لباس متفاوت از ویشکا آسایش را با هم بررسی می‌کنیم

ایران آرت: ویشکا آسایش، بازیگر فعال سینمای، در مراسم اکران فیلم‌ها و جلسات و نشست‌های سینمایی نیز فعال و همیشه حاضر است. از سویی بدیهی است که او به عنوان یک بازیگر سینما، برای هر یک از حضورهای خود، لباسی جداگانه هم طراحی کرده باشد. روی برخی از پوشش‌های این بازیگر کارشناس طراحی مدآنلاین، نسیم ملکی مطالبی نوشته است. ملکی، طراح لباس سینما و تئاتر است، تحلیل او را می‌خوانیم:

ساده، آرتیستیک، بالابلند

استایل ویشکا آسایش در این سه عکس، فرمی نیمه‌رسمی است؛ لباس‌های او در حضور در این سه مراسم، لباس‌های راحتی هستند که از لحاظ رنگ و فرم، مناسب فصل انتخاب شده‌اند.

استفاده از شال نارنجی و مانتوی گشاد و ساده سفید، متناسب با فصل انتخاب شده. هر چند انتخاب کیف‌ کوچک دستی بدون بند از لحاظ رنگی، کمی با شال همخوانی دارد، اما در عناصر دیگر استایل او هماهنگی کمتری دیده می‌شود. شاید استفاده از یک کفش اسپرت سفید بسیار به هماهنگ‌ترشدن استایل او کمک می‌کرد.

ترکیب رنگ خنثای خاکستری در مانتو و کفش در کنار شال مرکب از آبی آسمانی و آبی تیره و صورتی، باز هم تمی خنک را به وجود آورده. فرم متفاوت مانتو که حالتی گشاد و بلند و جلوی آن هلالی‌شکل است و کفش تخت و راحت، در کنار هم، استایل او را کمی هنری و متفاوت نشان می‌دهد.

استایل ویشکا آسایش در این تصویر نیز تشکیل شده از مانتوی مشکی ساده و بلندی است که با سرآستین‌ها و بندی که در جلوی لباس به رنگ سبز روشن است، در کنار شال مشکی و شلوار جین تیره و کیف طرح لویی ویتون و کفش قهوه‌ای روشن، او را متمایز کرده است. هر چند شاید بهتر بود شالی روشن که با رنگ دیگر عناصر لباس تناسب داشته باشد، انتخاب می‌کرد تا هم استایل او را از تیرگی زیاد خارج کند و هم هماهنگی بیش‌تری در لباس‌های او به وجود بیاورد.

اما در کل می‌توان گفت استفاده از مانتوهای بلند از سوی ویشکا آسایش به نمایش قد بسیار بلند او کمک فراوانی کرده است. او عموماً این‌گونه لباس‌های بلند و گشاد همراه با رنگ‌های شاد را برای پوشش خود انتخاب می‌کند و اغلب نقطه‌ای چشمگیر در لباس‌های او جلب توجه می‌کنند.

 

پوشش بازيگران ویشکا آسایش استایل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین