کد خبر: 32096 A

ملکه اسپانیا برای نخستین بار دامن‌ها و شلوار‌های کلاسیک همیشگی‌اش را کنار گذاشت و با یک استایل جدید و به روز ظاهر شد.

ایران آرت: لباس‌ها و استایل لتیسیا ملکه اسپانیا، معمولی و عادی نیستند. او اغلب طراحی‌های خاص و متمایزی را برای حضور در محافل انتخاب می‌کند. لتیسیا برای نخستین بار دامن‌ها و شلوار‌های کلاسیک همیشگی اش را که به پوشیدنشان عادت داشت، کنار گذاشته و با یک استایل جدید و به روز ظاهر شده است.

به گزارش تابناک باتو، لباس‌های او تا حدودی شاخصه‌های فرهنگ بوهمی را دارند. او اینبار با دامن بلند به رنگ بنفش بورگوندی دیده می‌شود. دامن بلند او تا مچ پاهایش می‌رسد و دکمه‌هایی در یک طرف دامن دیده می‌شوند. این طراحی با پارچه نرم، اندام متعادل و کشیده ملکه لتیسیا را به خوبی نمایان می‌سازد.

221028_533

او دامن بلند خود را با پیراهن حریری سفید لخت و ریزش دار از خانه مد Hugo Boss است پوشیده است.

4

یقه ایستاده و آستین‌های بلند مچ دار، گوشواره‌های براقِ الماس نشان، مدل موی گوجه‌ای کوچک و چند تار مو که از کنار صورت زاویه دار او گذشته، استایل منحصر به فردی را به او بخشیده است. شاید جالب باشد که بدانید یقه‌های ایستاده مانند یقه قایقی، شانه‌ها را پهن‌تر و پرتر نشان می‌دهد. دامن‌های بلند با پارچه نرم، باعث جذابیت و زیبایی اندام می‌شود. مدل گوجه‌ای یکی از مدل‌های ساده و زیبایی است که به اکثر فرم‌های صورت می‌آید، مدل موی گوجه‌ای هم برای مراسم رسمی و هم اسپورت و غیر رسمی مناسب است که وقت چندانی هم نمی‌گیرد. مدلی که انتخاب جدید ملکه اسپانیا بوده است.

3

5

پوشش لباس استایل ملکه ملکه اسپانیا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین