کد خبر: 26960 A

مدل 29 ساله آمریکایی رییس بخش ارتباطات شبکه نیو فاکس شد.

ایران آرت: مهدی فروتن: هوپ شارلوت هیکس پس از کناره‌گیری از سمت مدیر ارتباطات کاخ سفید وارد دنیای رسانه شد و مسئولیتی مهم در شبکه فاکس بر عهده گرفت.

به گزارش ایران‌آرت، هیکس 29 ساله که در نوجوانی در دنیای مدلینگ فعالیت می‌کرد و برخی کارشناسان معتقدند نقشی مهم در پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری داشت، حدود شش ماه پیش به کمتر از یک سال فعالیت رسمی خود در کاخ سفید پایان داد. علاقه ترامپ به مشاور ارتباطاتی خود چنان بود که جایگاه مدیر ارتباطات استراتژیک کاخ سفید را صرفا برای او خلق کرد و هیکس از اوت 2017 تا مارس 2018 در این سمت حضور داشت.

حالا هیکس با تجربه فعالیت در کاخ سفید آمریکا بر صندلی ریاست بخش ارتباطات شبکه نیو فاکس نشسته و بر حوزه روابط عمومی شبکه‌های فاکس نیوز، فاکس اسپرتس و فاکس بیزنس در لس‌آنجلس نظارت خواهد کرد. پس از آنکه شرکت دیزنی تابستان امسال بخش عمده سهام فاکس قرن 21 را خرید، از هیکس به عنوان یکی از گزینه‌های بر عهده گرفتن مسئولیت بخش روابط عمومی نیو فاکس نام برده می‌شد.

ترامپ از جدی‌ترین مشتریان و هواداران شبکه خبری فاکس است و ارتباطی نزدیک با روپرت مرداک، بنیانگذار فاکس قرن 21 دارد. قرار است هیکس در مسئولیت تازه خود با لاکلن مرداک داشته باشد که در آینده نزدیک ریاست و مدیریت اجرایی نیو فاکس را در نیویورک بر عهده می‌گیرد. در دوره حضور هیکس در کاخ سفید، شایعه ارتباط عاشقانه او با یکی از کارمندان آنجا در سطح گسترده منتشر شده بود.

این مدل پیشین در آستانه خروج از کاخ سفید در یک جلسه هشت ساعتی مقابل اعضای کمیته ضدجاسوسی درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شهادت داده بود. هیکس در آن جلسه پذیرفت که گاهی به ترامپ دروغ مصلحتی می‌گفته اما هرگز نقشی در دخالت احتمالی روسیه در انتخابات نداشته است.

مدل دونالد ترامپ فاکس نیوز مانکن هوپ شارلوت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین