کد خبر: 254 A

به تازگی اختلالی در سایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور توسط هکرها ایجاد شد.

ایران آرت: بر طبق اخبار واصله از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و بر اساس اعلام مدیریت فنی سایت اطلاع‌رسانی بنیاد ملی مد و لباس، هکرهای سعودی به قصد اختلال و حذف تصاویر و اخبار منتشر شده به این سایت حمله کرده و لحظاتی در نمایش برخی از تصاویر مربوط به نمایشگاه لباس عاشورایی اختلال ایجاد کردند که البته این اقدام در همان لحظات اولیه از سوی مدیریت سایت اصلاح و از هر گونه اقدام بعدی جلوگیری به عمل آمد.

بنابراین خبر، هکرهای سعودی با هدف حذف و جایگزینی عناوین مرتبط با اولین نمایشگاه لباس عاشورایی که اخیراً توسط این بنیاد برگزار شده و عکس ها و اخبار متعددی بارگذاری و مورد بازید مردم قرار گرفته به این سایت حمله کرده اند که در این بین تلاش هکرها در حمله به متن اخبار و سایر مطالب این سایت نیز ناکام مانده است.

البته این برای نخستین بار نیست که سایت های داخلی از سوی هکرهای عربی مورد تجاوز و تغییرات محتوایی قرار می‌گیرد و اینکه این بار حوزه مد مورد توجه این هکرها قرار گرفته است نشان از جایگاه فعالیت‌های انجام شده از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در این حوزه دارد.

به هر روی هک شدن سایت‌های ایرانی از بیرون مرزها نشان از تداوم جنگ‌های سایبری در کشورمان را دارد و در این میان هوشیاری مدیران توانمند سایت‌های ایرانی ستودنی است.

این خبر در کانال تلگرام کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به نشانی Telegram.me/modvalebas1 نیز منتشر شده است.

 

کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین