کد خبر: 24384 A

مجله مد purewow هفت مد زنانه تابستانی را از دل مدهای پاییزی پیشنهاد کرده است.

ایران آرت: دنیای مد درست مثل دنیای تکنولوژی همیشه یک قدم جلوتر است، یعنی از حالا می‌توانید تمام مدهای پاییز و زمستان سال 2019 را ببینید. البته شاید در اوج گرمای این روزها دیدن مدهای پاییز و زمستان به نظرتان بی‌فایده بیاید، اما 7 مد زنانه پاییز اینجا هستند که می‌توانید خیلی ساده آن‌ها را در تیپ تابستانی خودتان جای دهید. برای داشتن این مدهای لباس و اکسسوری زنانه تا مهر منتظر نمانید. از مد سبقت بگیرید و از حال تیپ تابستانی مد روز خودتان را با تازه‌ترین ترندهای پاییز ست کنید. مجله مد purewow هفت مد زنانه تابستانی را از دل مدهای پاییزی پیشنهاد کرده است. این مطلب که توسط وب‌سایت دیجی استایل ترجمه شده را بخوانید. 


طرح‌های باغ وحش (ANIMAL PRINTS)

women-fall-animal-print-skirt

طرح‌هایی مثل پلنگی و گورخری و پوست ماری و هر طرح دیگری با الهام از پوست حیوانات می‌تواند از جمله مدهای زنانه پاییز است که می‌تواند از حالا در استایلشما جای گیرد. به صدای طبیعت گوش دهید و یک دامن شیک پلنگی، یک شومیز خنک یا نیم بوت بانمک با طرح پوست حیوانات را در استایل تابستانی خودتان جای دهید.

 

ترکیب رنگ‌های روشن اولیه (BRIGHT PRIMARY COLORS)

women-colorful-trend-2018-fall

زرد روشن، کاربنی یا قرمز آلبالویی روشن هر کدام به تنهایی چشمگیر هستند اما وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند و در یک لباس زنانه ست می‌شوند، یک تیم رویایی از رنگ‌ها را به وجود می‌آورند.

اگرچه انتظار می‌رود مد زنانه پاییز  از رنگ‌های تیره سرشار باشد، اما اینطور نیست! این مد رنگارنگ نه تنها برای پاییز بلکه بیشتر از آن برای تیپ تابستانی شما مناسب است. یا یک لباس را انتخاب کنید که همه این رنگ‌های جذاب را در خود داشته باشد، یا خودتان با پیراهن، کیف و کفش و اکسسوری این ترکیب رنگی بی‌نظیر را بسازید.


مدل گرنبند لایه لایه (LAYERED PENDANT NECKLACES)

layered-necklace-trend-fall-2019

چه چیزی می‌تواند در یک تیپ زنانه زیباتر از یک گردنبند خاص و متفاوت باشد؟ پاسخ: سه یا چهار گردنبند خاص و متفاوت!

مد زنانه این پاییز پر از گردنبندهای چندتایی لایه لایه با اندازه‌های مختلف است! اگر می‌خواهید این مد سال را در تیپ خودتان به کار ببرید تنها لازم است همه فلزهای را یکسان نگه دارد (همگی طلایی یا همگی نقره‌ای رنگ) چون در غیر این صورت به هم ریخته دیده می‌شوید.


دامن جین (DENIM SKIRTS)

women-denim-skirt-2019

منظور البته دامن کوتاه دخترانه با طرح جین نیست! مد سال 2018 و البته بعد از آن 2019 روی فاق و قد بلند تاکید دارد. امسال یکبار دیگر دامن میدی به مد لباس زنانه بازگشته است، یک دامن جین فاق بلند با قد میدی و جزییاتی مانند دکمه‌های فلزی خاص یا دوخت‌های خلاقانه، مد زنانه پاییز امسال است، یک مد که البته فصل نمی‌شناسد و می‌توانید از حالا آن را در تیپ تابستانی استفاده کنید.

 

کیف بافته شده (BEADED BAGS)

women-handbag-trend-2018-fall

البته این مدل کیف زنانه از همین امسال تابستان هم مد است اما شاید پاییز آینده پرطرفدارتر باشد! این مدل احتمالا شما را به یاد کیف‌های دخترانه کوچکی می‌اندازد که در کودکی همراهتان بود!

به هر حال این کیف‌های بانمک از تیپ دخترانه عبور کرده‌اند حالا در مد لباس زنانه هستند، معمولا رنگ‌های ساده مثل سفید، شیری یا مشکی یک دست دارند و می‌توانند یک ظرافیت لطیف و دخترانه به هر تیپ زنانه‌ای ببخشند.

به این مدل کیف به عنوان یک جایگزین کوچک و کاربردی برای کیف‌های کلاچ (clutch) مهمانی نگاه کنید.

 

نارنجی آتشین (BURNT ORANGE)

womens-shirts-and-blouses-auguste-bohemia-old-days-bell-sleeved-shirt-burnt-orange-sku--13992-500x500_0

قرمز مایل به قهوه‌ای یا قرمز تیره می‌تواند درخششی عجیب به پوست‌های روشن بدهد! بنابراین یک مدل پیراهن یا سارافون زنانه با رنگ نارنجی روشن و آتشین رنگی است که هم با گرمای رنگ‌های پاییزی هماهنگی دارد و هم در تابستان می‌تواند حس خنکی را به شما القا کند.

این رنگ جذاب را به تیپ مهمانی خودتان اضافه کنید، با رنگ‌های تابستانی دیگر مثل سبز ست کرده  و بعد با یک جفت صندل زنانه استایل خودتان را کامل کنید.

 

راه راه‌های رنگی (TIE-DYE)

women-trends-of-fall-2019

تای دای (TIE-DYE) یک واژه مدرن است که به تکنیک رنگ کردن پارچه به صورت دستی و با روش‌های سنتی اشاره دارد. لباس‌هایی با خطوط رنگی نامنظم، نمونه‌های خوبی از این هنر هستند!

البته لازم نیست لباس‌ها را خودتان رنگ کنید، برندهای مختلف این کار را برای شما انجام می‌دهند، تنها کافی‌ست بهترین ترکیب رنگی‌های راه راه را داخل کمد لباس‌هایتان بگذارید!

برای آنکه یک ترکیب ملایم و جالب داشته باشید، تعداد رنگ‌های به کار رفته در یک تکه لباس نباید بیشتر از دو یا سه تُن رنگی نزدیک به هم باشد.  بقیه بخش‌های استایل خودتان را با رنگ‌های ساده مثل متالیک پر کنید.

لباس فشن مد پاییزی مدهای پاییزی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین