کد خبر: 23737 A

معروف‌ترین مدل کشور چین که حرفه مدلینگ را به خاطر بازیگری ترک کرده بود بار دیگر به این حرفه بازگشت.

ایران آرت: دو ژوان که از او به عنوان اولین مدل بین‌المللی کشور چین یاد می‌شود، پس از 7 سال با حضور در یک فشن‌شو در شهر شانگهای به عرصه مدلینگ بازگشت.

به گزارش ایران آرت، ژوان اولین مدل کشور چین است که توانسته برای تمامی غول‌های برندنیگ دنیا کار مدلینگ انجام بدهد. او مدلینگ را سال 2005 آغاز کرد، زمانی که هنوز هیچ دختری در چین فکر نمی‌کرد لباس‌های شنل، لویی ویتون، گوچی، دولچه‌وگابانا و برندهای دیگر را به عنوان مدل بر تن کند.

ژوان علیرغم محبوبیتی که در زمینه مدلینگ داشت، در سال 2012 پا به بازیگری گذاشت و دیگر هرگز در زمینه مدلینگ فعالیت نکرد. البته حضور ژوان در فرش قرمزها همچنان مورد توجه علاقه‌مندان این مدل و بازیگر قرار می‌گرفت.

این مدل چینی که یک ماه دیگر 36 ساله می‌شود، پس از حدود 7 سال تصمیم گرفته بازیگری را کنار بگذارد و به حرفه اولیه خودش برگردد. او ماه گذشته در یک فشن‌شو به عنوان مدل حضور یافت تا طلسم دور بودنش از این حرفه را بشکند.

دو ژوان دو فیلم در دست اکران دارد که پس از آن احتمالاً تا مدتی طولانی در سینمای چین و هالیوود دیده نخواهد شد.

او در تازه‌ترین گفت‌وگویی که با سایت فشن WWD داشته، گفته که می‌خواهد پرچمدار جنبش #metoo در کشورش باشد چون هرگز نمی‌تواند ظلم و تعرض به هم‌جنس‌های خود را تحمل کند. البته ژوان گفته قدرت پیدا کردن این جنبش در کشور چین به راحتی آمریکا نخواهد بود. 

ژوان در همین مصاحبه دلیل بازگشتش به دنیای مدلینگ را "حس خوب به معرفی لباس‌های زیبا" عنوان کرده است. 

مانکن مدلینگ دو ژوان مدل چینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین