کد خبر: 21742 A

کیروش گفت: بازیکنان به تجهیزات ورزشی خود مانند کفش عادت کرده‌اند و این درست نیست که حق استفاده از یک محصول خاص را ندارند.

ایران آرت: در فاصله کمتر از ۱۰ روز تا زمان آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، طرفداران ایران، نمی‌توانند پیراهن‌های این تیم را پیدا کنند.

در حالی که قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با شرکت تولید محصولات ورزشی آدیداس حاشیه‌ها و جنجال فراوانی به همراه داشته، حالا این شرکت می‌گوید قرار نیست پیراهن‌های تیم ملی فوتبال ایران را در فروشگاه‌هایش به فروش برساند.

آدیداس در پاسخ به این سوال که چگونه باید پیراهن‌های تولید این کمپانی برای تیم ملی ایران را تهیه کرد می‌گوید : «باید به فدراسیون فوتبال ایران مراجعه کنید و این پیراهن جای دیگری فروخته نمی‌شود.»

این در حالیست که از سوی دیگر اعلام شده است بازیکنان ایران نمی‌توانند از محصولات کمپانی نایک استفاده کنند. به گزارش یورونیوز، کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه ۱۶ خرداد/ ۶ ژوئن در حاشیه نخستین تمرین تیم ایران در روسیه به خبرنگاران گفت: «بازیکنان به تجهیزات ورزشی خود مانند کفش عادت کرده‌اند و این درست نیست که در روزهای منتهی به شروع تورنمنت اعلام شود حق استفاده از یک محصول خاص را ندارند. ما فوتبالیست و ورزشکار هستیم و نباید درگیر چنین مسائل غیرورزشی شویم. ما انتظار داریم فیفا در چنین مواردی به کمک ما بیاید.»

8118115_536

این حواشی تیم ملی فوتبال ایران در حالی دیده می‌شود که سفید پوشان ایران باید روز جمعه ۲۵ خرداد نخستین دیدار خود در جام جهانی را با تیم ملی فوتبال مراکش برگزار کنند.

تیم ملی ایران نایکی آدیداس نایک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین