کد خبر: 19457 A

این پروژه شیوه زندگی منحصربه فرد از افرادی را به تصویر می‌کشد که از آرایش و لوازم آرایشی به عنوان سبک زندگی بهره می‌برند.

ایران آرت: طراحی فروشگاه تجاری ناپلئون به عنوان یک نماد ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی است. این واحد تجاری در یکی از خیابان های ملبورن استرالیا واقع شده و قرار است تا نماینده قابل لمس این برند پس از فروشگاه آنلاین این برند باشد.

به گزارش آرل، کاهش فروشگاه های تجاری و رشد فروشگاه های آنلاین یک امر اجتناب ناپذیر است. اما برخی مواقع مشتریان به فضایی نیاز دارند تا به صورت حضوری محصولات دلخواه خود را مشاهده و لمس کنند تا از کیفیت محصولات مورد علاقه خود بهره ببرند. همچنین طراحی فروشگاه لوازم آرایشی باعث می شود تا هزینه و وقت مرجوع شدن کالا به خاطر خدمات فضای آنلاین کاهش یابد.

make up store (2)

این پروژه لایه های متنوعی از تجربیات متفاوت می باشد. این موارد شامل چند مورد مفهومی بصری است که در ادامه توضیحات مختصری راجع به این تجربیات قرار دادیم:

-ورودی و پذیرایی: طراحی یک فضای دوقلو گه یادآور پاپ ایتالیایی، رازیونالیسمو می باشد و به مانند مکان های اشرافی معرف نام برند است توسط یک دسته کلاه گیس به تصویر کشیده شده است. کلاه گیس هایی که جلوی ویترتن قرار گرفته تمثیلی از باربرا و فرانکشتاین می باشد که در گذشته از کلاه گیس استفاده فراوانی می کردند.

-آرایشی نمایشی: به یاد دوران معاصر در هالیوود، بسیاری از فضای فروشگاه به رنگ نقره ای براق طراحی شده تا شکوه و درخشندگی عصر طلایی هالیوود را به نمایش بگذارد.

-تأثیر از آکادمی Mojave: آکادمی لوازم آرایشی که در سطح بالایی به فعالیت می پردازد و ترکیبی از سبک آرایش کویری  و مدرنیسم را به جهان معرفی نمود. این ویژگی برای آموزنده بودن محیط فروشگاه برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

این پروژه شیوه زندگی منحصربه فرد از افرادی را به تصویر می کشد که از آرایش و لوازم آرایشی به عنوان سبک زندگی بهره می برند و صرفاً استفاده از این مواد به عنوان گذراندن وقت و عادت روزانه نیست. بنابراین شخصی سازه پروژه با تعبیه المان های مفهومی و پرطرفدار دلیل مهمی برای طرفداران این برند بود تا چهارچوب عملکرد کمپانی را قدرتمند تر جلو ببرد. 

make up store (5)

make up store (3)

make up store (7)

make up store (8)

make up store (11)

معماری لوازم آرایشی فروشگاه لوازم آرایشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین