کد خبر: 18221 A

ملاقات احتمالی میان رهبر کره‌شمالی و رئیس‌جمهوری آمریکا را می‌توان علاوه بر یک پدیده شگرف سیاسی، دیدار دارندگان بدترین مدل‌های مو در جهان هم دانست.

ایران‌آرت: رسیدن نامه کیم جونگ-اون به کاخ سفید و دعوت رهبر جوان کره‌شمالی از دونالد ترامپ یکی از مهم‌ترین رویدادهای سیاسی دنیا در چند روز اخیر بود؛ اتفاقی که رخ دادن آن می‌تواند قواعد بازی را در دو گوشه دنیا به هم بزند و فصلی تازه در روابط میان کره‌شمالی با همسایه جنوبی و البته آمریکای تحت مدیریت ترامپ بگشاید.

حالا این دیدار احتمالی دستمایه شوخی مجری مراسم اسکار هم شده است. جیمی کیمل که مجری یک برنامه مهم تلویزیونی در آمریکاست، در برنامه اخیر خود ضمن بحث درباره اهمیت دیدار میان اون و ترامپ، گریزی هم به مدل موی این دو چهره جنجالی در سپهر سیاسی جهان زده است.

کیمل درباره نخستین دیدار میان رهبران کره‌شمالی و آمریکا گفت: «این دو نفر روی هم بدترین مدل‌های مو را در دنیا دارند. با این حال، قرار است یک بار برای همیشه بنشینند و از در دوستی با یکدیگر وارد شوند.» هنوز زمان احتمالی ملاقات اون و ترامپ مشخص و نهایی نشده است.

موهای ترامپ بارها دستمایه شوخی و خنده مردم در فضای مجازی و برنامه‌های تلویزیونی شده است؛ به ویژه وقتی رئیس‌جمهوری آمریکا در فضای باز قدم می‌زند و باد موهایش را به هم می‌ریزد. اون هم با آن مدل عجیب و غریب مو مخاطبان را یاد مدل موی آلمانی می‌اندازد!

جیمی کیمل دونالد ترامپ کیم جونگ اون مهدی فروتن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین