کد خبر: 16992 A

از کالکشن پیش از پاییز 2018 ماریا گرازیا چیوری برای برند کریستین دیور رونمایی شد.

ایران آرت: ماریا گرازیا چیوری طراح برند لوکس کریستین دیور، در جدیدترین کلکسیون خود ، طرح هایی در تکریم زنان قدرتمند و میراث کریستین دیور به نمایش گذاشت که از قوانین معمول جنسیتی تبعیت نمی کنند. 

به گزارش وب سایت مد و پوشاک، ماریا گرازیا چیوری از جمله طراحانی است که تمایلات شدید فمنیستی خود را به وضوح در مجموعه های قبلی به نمایش گذاشته است. از اولین کلکسیونی که برای این برند فاخر طراحی نمود ، همگان بر این باور اذعان داشتند که ماریا یکی از قطب های مطرح صنعت مد خواهد بود. 

ماریا همواره با طرح های مدرن و متفاوت خود ، زنان را ترغیب به ساختارشکنی و انجام دادن کارهای مورد علاقه شان میکند .

او با تلفیق الگو ها و برش های مردانه و زنانه ، ثابت کرد که جنسیت ، هیچ محدودیتی در طراحی لباس ایجاد نمی کند. 

ماریا نشان داد که لباس هایی با الگوهای مردانه و پسرانه و کت و شلوارها ، میتوانند به اندازه لباس های مجلسی ، فاخر و برازنده باشند. این طراح بر جسته سعی دارد با ارائه این کلکسیون ، زنان را تشویق به انتخاب و پوشیدن لباس های مورد علاقه شان بکند.

پر زرق و برق ترین بخش این مجموعه، لباس شب ها هستند که با تزیینات متحیر کننده، پولک های براق و نقوش زیبا و لطیف ، چشم ها را خیره ساختند. با توجه به این رویداد ، به نظر می رسد دور گردنی های تنگ موسوم به چوکر ، یکی از زیورآلات رایج سال 2018 خواهد بود که بدون شک در کمد لباس هر بانویی باید باشد. 

در ادامه شما را یه دیدن بخشی از این مجموعه دعوت می نماییم.
 

کریستین دیور 2
کریستین دیور 3
کریستین دیور 4
کریستین دیور 5
کریستین دیور 6

کریستین دیور 7
کریستین دیور 8

کریستین دیور کلود کهان ماریا گرازیا چیوری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین