کد خبر: 8633 A

نویسنده‌ای گم‌نام و به عبارت بهتر ناشناس، جایزه 20 هزار پوندی آمازون را دریافت کرد.

ایران آرت: بیرون از مرزهای این کشور معادلات کتاب و کتاب‌خوانی برای ما ایرانی‌ها معادلاتی به غایت پیچیده است. نویسنده‌ای به نام دیوید لیدبیتر که البته در خارج از مرزهای ایران و حتی کشورش نیز مثل کشور ما نویسنده‌ای است ناشناس، با رمانی با عنوان «بقایای شکارچیان» جایزه 20 هزار پوندی آمازون را دریافت کرد.

به گزارش ایران آرت به نقل از گاردین؛ نویسنده این کتاب، دیوید لیدبیتر شیفته سینمایی‌های پر زرق و برق و بلاک باستر هالیوودی است و در رمان جذابش نیز ماجرایی در همین قالب را دنبال می‌کند.

این نویسنده کاملا گمنام است به طوری که در فضای مجازی نیز نمی‌توان ردی از او پیدا کرد. نکته مفرحِ جست‌وجوی احتمالی شما در فضای مجازی این خواهد بود که شخصی هم نام یعنی دیوید لیدبیتر را به شما معرفی خواهد کرد که مربی گلف است. دیوید لیدبیترِ نویسنده رمانش را که احتمالا هیچ کس مایل به انتشار آن نبوده با هزینه شخصی و به صورت مولف-ناشر منتشر کرده است و بعد در اتفاقی غیر منتظره یک شبه ره صد ساله را پیموده است.

رمان «بقایای شکارچیان» اثر دیوید لیدبیتر در مدت کوتاهی با هزاران کلیک و دریافت مجازی در سایت امازون رو به رو شده است و در میان آثار منتشر شده مجازی در سایت آمازون رتبه نخست را به دست آورده است تا جایزه ذی قیمت 20 هزار پوندی این سایت را دریافت کند.

دیوید لیدبیتر رمانش را نسخه کاغذی فیلم‌های پرخرج هالیوودی عنوان کرده است که در آن از اعمال قاچاقچیان عتیقه در یکی از هفت عجایب باستانی دنیا پرده برداشته است.   

 

 

آمازون دیوید لیدبیتر بقایای شکارچیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین