کد خبر: 4979 A

چند روز پیش خبر انتشار دومین کتاب شعر سهند آدم عارف را منتشر کردیم و حالا این شاعر از برگزاری مراسم رونمایی از این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داده است

ایران‌آرت: چند روز پیش خبر انتشار دومین کتاب شعر سهند آدم عارف را منتشر کردیم و حالا این شاعر از برگزاری مراسم رونمایی از این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داده است. به گزارش ایران‌آرت، «غروب پاییزی همچو الاغ می‌آمد»‌، کتاب شعر سهند آدم عارف، امروز در غرفه نشر نصیرا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود. 

«غروب پاییزی همچو الاغ می‌آمد»‌ دومین مجموعه شعر سهند آدم عارف است که در نشر نصیرا منتشر شده است. 

این کتاب ١٣٠ صفحه دارد و مجموعه شعرهای آدم عارف از سال های ٨٨ تا ٩٤ را دربر دارد.  

سهند آدم‌عارف درباره انتشار دومین کتاب خود، گفته: «این کتاب ابتدا قرار بود سال ١٣٩١ با نام دیگری و توسط ناشر دیگری منتشر شود که بنا به دلایلی نشد تا دی‌ماه سال گذشته که قرار شد انتشارات نصیرا آن را منتشر کند. پس چند شعر از سال های ٩١ تا ٩٤ به آن اضافه شد.» 

آدم‌عارف درباره انتخاب اسم آن این چنین توضیح داد: «پس از اضافه کردن چند شعر، این نام جدید را روی آن گذاشتم که برگرفته از گزاره‌های یکی از شعرهای کتاب است: غروب پاییزی همچو الاغ می آید/ بی ضربه و تماشا/ عشق نزدیک‌تر از این بیست‌سالگی و هفت‌سالگی و پنجاه‌سالگی‌هاست.»  

«غروب پاییزی همچو الاغ می‌آمد»‌ در هزار نسخه منتشر شده و با قیمت ۹ هزار تومان غرفه نشر نصیرا در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل تهیه است. 

سهند آدم عارف شاعر و منتقد ادبی است که سال‌هاست در مطبوعات ایران می‌نویسد. جلد کتاب همچون اسمش فضای متفاوتی دارد؛ جلدی که حبیب محمدزاده آن را طراحی و اجرا کرده است. 

پیش از این مجموعه شعر «پا» از سهند آدم عارف در سال ١٣٨٦ توسط نشر الکترونیک عروض منتشر شده بود.  

بنا بر این گزارش، رونمایی و مراسم امضای مجموعه شعر «غروب پاییزی همچو الاغ می‌آمد» اثر سهند آدم‌عارف جمعه؛ پانزدهم اردیبهشت ساعت ١٧ الی ١٩ با حضور شاعر، در غرفه انتشارات نصیرا برگزار می‌شود. انتشارات نصیرا در سالن A4، راهرو4، غرفه 25 واقع شده است‌.

سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۳ الی ۲۳ اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

 

غروب پاییزی همچو الاغ می آمد

 

سهند آدم عارف کتاب غروب پاییزی همچو الاغ می آمد مجموعه شعر پا
ارسال نظر