کد خبر: 32933 A

پس از انتشار جلد اول از "کتاب غبار"، سه‌گانه فیلیپ پولمن، ‌در سال ۲۰۱۷، این نویسنده از انتشار جلد دوم این مجموعه خبر می‌دهد.

ایران آرت: در جلد اول سه‌گانه فیلیپ پولدمن، نویسنده شخصیت "لایرا" را به عنوان یک کودک معرفی کرده‌ است. جلد دوم این کتاب داستان ۲۰ سال بعد را روایت می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، در این سه‌گانه زندگی "لایرا بلاکوا" قهرمان مجموعه رمان پیشین "پولمن" در کودکی و ۲۰ سال پس از پایان ماجراهای "نیروی اهریمنی‌اش" روایت می‌شود.

در جلد دوم مجموعه "کتاب غبار"، "لایرا"‌ دیگر یک دختربچه نیست. او این‌بار یک دانش‌آموز است که در جست‌وجوی شهری که گفته می‌شود توسط اهریمن تسخیر شده از اروپا به آسیا سفر می‌کند.

این نویسنده می‌گوید: جلد دوم این سه‌گانه دنباله‌ای است از داستان زندگی "لایرا" و از تاثیرات جست‌وجویی که در جلد دوم انجام می‌دهد و ترس از غبار سخن می‌گوید. من این موضوع را که چگونه وقایع عظیم در لحظه‌ای تغییر می‌کنند و چطور انتقام می‌تواند به قدری پرورش یابد که از دسترس خارج شود جذاب یافتم.

جلد دوم این سه‌گانه سوم اکتبر منتشر خواهد شد. ناشران این اثر درباره آن می‌گویند: این کتاب توصیف بی‌نظیری از انسان بودن و رشد کردن و معنا دادن به جهان پیرامون است که توسط یکی از برترین نویسندگان بریتانیایی نوشته شده است.

در سال ۲۰۱۸ "فیلیپ پولمن" برای موفقیت قابل ملاحظه در امر نویسندگی رمان به عنوان نویسنده سال انتخاب شد. او همچنین جایزه بهترین کتاب صوتی سال را برای "زیبای وحشی" با روایت "مایکل شین" به خود اختصاص داد.

کتاب ادبیات نویسنده فیلیپ پولمن رمان نویس کتاب غبار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین