کد خبر: 30882 A

جان لوکاره اعلام کرد که در رمان جدیدش که قرار است سال 2019 منتشر شود به مسائل سیاسی پرداخته است.

ایران آرت: جان لوکاره نویسنده بریتانیایی یکی از بزرگ‌ترین رمان‌نویسان پس از جنگ است. او که در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ در سرویس جاسوسی انگلیس فعالیت می‌کرده و اصرار دارد بگوید نویسنده‌ای است که بیشتر جاسوس بوده تا نویسنده. لوکاره نویسنده معروف داستان‌های جاسوسی آدمی بسیار معروف است که به شکلی عجیب اطلاعات کمی از او وجود دارد.

به گزارش ایبنا، لوکاره اعلام کرده در رمان جدیدش که قرار است سال 2019 منتشر شود به مسائل سیاسی پرداخته است. این کتاب از سوی انتشارات وایکینگ وارد کتاب بازار خواهد شد. مسئولان انتشارات وایکینگ می‌گویند ماجرای اصلی رمان در سال 2018 شهر لندن اتفاق می‌افتد که زندگی مردی 26 ساله را روایت می‌کند که در مسیری خطرناک قرار گرفته است.

مری مانت از انتشارات وایکینگ می‌گوید رمان جدید لوکاره بیشتر از اینکه داستانی باشد یک ماجرای سیاسی است که شبیه کتاب‌های مستند درباره اوضاع آشفته سیاسی این روزهای کشور انگلیس است.

لوکاره 87 ساله تاکنون ۲۳ رمان به نگارش درآورده و آثارش به ۳۶ زبان ترجمه شده‌ است. او از لپ‌تاپ و کامپیوتر دوری می‌کند و در این‌باره می‌گوید: شاید از روی خودسری ترجیح می‌دهم با سبک سنتی غیرمکانیزه که چند قرن عمر دارد، کار کنم. رمان جدیدش با عنوان مامور حوزه قرار است 17 اکتبر سال 2019 منتشر شود.

رمان سیاسی جان لوکاره نویسنده بریتانیایی داستان سیاسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین