کد خبر: 28235 A

رمان جدید جان گریشام تحسین مجلات مختلف آمریکایی را برانگیخت.

ایران آرت: مجله نیویورک‌تایمز به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. در هفته اول نوامبر، جان گریشام، نویسنده آمریکایی آثار جنایی با کتاب جدیدش تحت عنوان «فرضی» در جایگاه نخست پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» قرار گرفته است.

به گزارش ایبنا، «فرضی» داستان جنایی دیگر از جان گریشام است که مثل دیگر آثارش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. سربازی به جا مانده از جنگ جهانی دوم به نام پیت یک روز صبح از خواب بیدار می‌شود، لباس‌هایش را می‌پوشد، وارد کلیسایی می‌شود، و پدر روحانی را به به قتل می‌رساند! و در جواب قاضی، وکیل، و اطرافیانش اعلام می‌کند «حرفی برای گفتن ندارم!» پیت از مرگ نمی‌ترسد و دوست دارد انگیزه‌هایش از انجام این کار را با خود به گور ببرد. آمازون و مجلات مختلف دیگر اثر جدید گریشام را شاهکار خواندند و معتقدند نویسنده آمریکایی بیشتر از داستان‌های دیگرش برتری خود را در به کار بردن «تعلیق» نشان داده است.

«هر نفس» نوشته نیکولاس اسپارکز این هفته و پس از گذشت دو هفته از انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار دارد. هوپ آندرسون و ترو والز در شهری ساحلی با هم آشنا می‌شوند. هر یک وظایفی در زندگی شخصی دارند که سبب می‌شود وقت فکر کردن به خود را از دست بدهند. در نهایت این دو تصمیم می‌گیرند شادی خود را فدای مصلحت‌های خانوادگی نکنند.

«نفر بعدی که در بهشت می‌بینی» نوشته میچ آلبوم سه هفته است در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز حضور دارد. داستانی که در واقع جلد دوم داستان «پنج نفری که در بهشت می‌بینید» از همین نویسنده به حساب می‌آید و به بخش دیگری از داستان زندگی شخصیت اصلی داستان به نام آنی می‌پردازد.

«بی‌سرپناه» نوشته باربارا کینگزلاور نیز در هفته اول انتشار توانست در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گیرد اما حالا و با گذشت دو هفته در جایگاه چهارم قرار گرفته است. داستان دو خانواده که در دو قرن مختلف در یک مکان زندگی کرده‌اند و اتفاقاتی آن‌ها را به هم مربوط می‌کند.

«بارقه نور» نوشته جودی پیکولت در هفته اول انتشار در جایگاه نخست پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» قرار گرفت اما حالا و پس از چهار هفته در جایگاه پنجم قرار دارد. مردی مسلح به بیمارستانی می‌رود و مریض‌ها، دکترها، و دیگر کارمندان بیمارستان را گروگان می‌گیرد و سبب می‌شود زندگی‌شان به هم گره بخورد و پیامدهای این اتفاق وحشتناک از زندگی این افراد پاک نشود.

نیویورک تایمز جان گریشام جودی پیکولت نیکولاس اسپارکز رمان فرضی رمان بارقه نور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین