کد خبر: 21727 A

بیل کلینتون به همراه جیمز پترسون، پرفروش‌ترین نویسنده دنیا داستانی نوشته است که امروز به صورت رسمی وارد بازار کتاب شد.

ایران آرت: بازار نوشتن کتاب توسط بازیگران و سیاستمداران داغ است. البته همه آثار این حوزه به نوشتن زندگینامه خلاصه شده است اما بیل کلینتون با همکاری جیمز پترسون، نویسنده شناخته‌شده آمریکایی اولین داستان بلند خود را نوشته است. داستانی که امروز به صورت رسمی وارد بازار کتاب شد و به زودی سریالی از روی این کتاب توسط شبکه «شو تایم» تولید می‌شود.

به گزارش ایبنا، «رئیس‌جمهور گم شده است» داستان تهدیدی است که نه تنها کاخ سفید بلکه کل آمریکا را تحت تأثیر قرار می‌دهد. زمزمه‌هایی از حمله سایبری به گوش می‌رسد و همه خبر از وجود جاسوسی در کابینه دولت می‌دهند. حتی خود رئیس‌جمهور هم از مظنونین به شمار می‌رود اما کمی بعد خود رئیس‌جمهور ناپدید می‌شود.

«رئیس‌جمهور گم شده است» پر از اطلاعاتی است که فقط یک رئیس‌جمهور از آن باخبر است و به همین دلیل صحت اتفاقات موجود در این داستان زیر سؤال نمی‌رود.

البته کلینتون و پترسون اعلام کردند نوشتن این داستان در دوره‌ای که دونالد ترامپ ریاست‌جمهوری آمریکا به عهده دارد بسیار دشوار بود. «اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. دخالت روسیه در انتخابات بسیار عجیب بود. از طرفی هر روز سخن از برکناری رئیس‌جمهور توسط سِنا به گوش می‌رسد. به همین دلیل آوردن چنین اتفاقاتی در کتاب دیگر برای خواننده عجیب نیست زیرا مخاطب این روزها در حقیقت با آن روبه‌رو شده است.»

بخش محتوای این کتاب به عهده بیل کلیننتون و بخش ربط خط داستانی به عهده پترسون بود. جیمز پترسون کتاب‌های زیادی را با همکاری دیگران نوشته است و همکاری با فردی دیگر برای نوشتن داستان پدیده عجیبی برای این نویسنده موفق نیست. او سالی حدواً 14 کتاب جدید منتشر می‌کند که همگی در صدر پرفروش‌های بازار کتاب قرار می‌گیرد. این همکاری برای رئیس‌جمهور دموکرات سابق ایالات متحده دشوار بود. کلینتون از پترسون برای کمک به خود تشکر می‌کند و معتقد است اگر پترسون نبود نمی‌توانست این کار را به تنهایی انجام دهد.

تولید سریال داستان «رئیس‌جمهور گم شده است» بالاخره پس از انتشار کتاب آغاز می‌شود. بیل کلینتون و جیمز پترسون پیش از این اعلام کردند از ساخت سریال این کتاب توسط شبکه «شو تایم» بسیار خرسند هستند و بی‌صبرانه منتظر تماشای آن خواهند بود.

«رئیس‌جمهور گم شده است» توسط انتشارات «پنگوئن رندوم هاوس» و با قیمت 17 دلار و 99 سنت وارد بازار شد.

بیل کلینتون جیمز پترسون رییس جمهور گم شده است
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین