کد خبر: 21440 A

دولت‌آبادی گفت: من به حسن روحانی رای داده‌ام و به همین رای که دادم، احترام می‌گذارم.

ایران آرت: در روزهای اخیر برخی از چهره‌هایی سینمایی از جمله مهناز افشار، پرستو صالحی، مازیار میری، احسان کرمی، هادی حجازی‌فر و... دعوت رئیس‌جمهور برای مهمانی افطار را رد کردند و دلیل رد این دعوت را هم شرایط بد اقتصادی کشور عنوان کردند.

به گزارش ایران آرت، محمود دولت‌آبادی نویسنده پیشکسوت نیز که جزو مدعوین است، در یادداشتی که در اعتماد نوشته به این موضوع واکنش نشان داد.

دولت‌آبادی نوشت: برخی از هنرمندان اعلام کرده‌اند که در میهمانی افطار رییس‌جمهور شرکت نخواهند کرد. من عملکرد هیچ شخصیتی را تعیین نمی‌کنم و معمولا هم در هیچ گروه و دسته‌ای نبوده و نیستم. من به حسن روحانی رای داده‌ام و به همین رای که دادم، احترام می‌گذارم. بنابراین من دعوت ایشان را برای افطار پاسخ خواهم داد. دیگران هم هر کاری می‌خواهند انجام دهند به خودشان مربوط است چرا که معتقدم هر شخصیتی یک دید مختص به خود دارد.

به نظر من حسن روحانی تا آنجا که توانسته برای پیشبرد اهداف و برنامه‌هایش کوشش کرده است. شاید در رسیدن به برخی از این هدف‌ها موفق نشده باشد که البته موفق هم نبوده اما من ضمن آنکه با بستانکاری‌های خودم از این سیستم باقی می‌مانم در عین حال به رای خود نیز احترام می‌گذارم و در این مهمانی حضور خواهم یافت و امیدوارم که شرایط بهتر شود.

حسن روحانی محمود دولت آبادی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین