کد خبر: 17012 A

نویسنده کتاب معروف "13 دلیل برای اینکه..." به علت رسوایی جنسی از انجمن نویسندگان آمریکا اخراج شد.

ایران آرت: جی آشر، نویسنده ی کتاب «۱۳Reasons Why» از انجمن نویسندگان کتب کودک و نوجوان آمریکا اخراج شد. این نویسنده ی نام آشنا که سال گذشته داستانش تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین سریال های نتفلیکس شد به تازگی متهم به سوء رفتار های جنسی شده است.

به گزارش اقتصاد برتر، سخنگوی انجمن نویسندگان کتب کودک و نوجوان، «لین الیور» در مصاحبه با منابع خبری سینمایی اعلام نمود که آقای جی آشر به همراه ویراستارش یعنی «دیوید دیاز» قوانین همکاری با این انجمن را نقض کرده اند و دیگر عضوی از این نهاد ادبی نخواهند بود.

ماجرای این اتهام به کنفرانس ادبی سال ۲۰۱۲ این سازمان مربوط می شود. یکی از نویسندگان دیگر این انجمن که خواستار فاش نشدن نامش است اعلام کرد که دیوید دیاز در آن سال موهایش را کشیده و در گوشش گفته است که موهای گیس کرده قشنگی دارد. این ماجرا چند سال فاش نشده باقی ماند تا اینکه یکی از دوستان نویسنده ی شاکی نیز صحت این اتفاق را تائید کرده است و مدعی شده که شاهد این بد رفتاری بوده است. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود و مسئله ی دیگر که به تازگی مطرح شده کنار گذاشته شدن نویسنده ی کتاب «۱۳Reasons Why» است.

وکیل جی آشر یعنی «تامارا تیلور» در مصاحبه با پایگاه خبری «ددلاین» اعلام کرد که علی رغم کنار گذاشته شدن این شخص از سازمان ادبی نویسندگان کودک و نوجوان به اتهام بدرفتاری های جنسی، هیچ سرنخ شفافی برای متهم کردن جی آشر وجود ندارد. 

انجمن ادبی مذکور بعد از دریافت تعدادی ایمیل از سوی افرادی که هویت شان فاش نشده چنین تصمیمی در قبال آشر گرفته است. ایمیل هایی که آشر مدعیست زمانی به خود او نیز ارسال می شده اند و دلیل اصلی کناره گیریش از انجمن نویسندگان مذکور آزار و اذیت های همین افراد بوده که نزدیک به ۱۰ سال با آن ها سر و کار داشته است.

جی آشر دیوید یاز 13 دلیل برای اینکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین