کد خبر: 9868 A

پس از انتشار عکس های حضور بهنوش بختیاری در یک خبرگزاری خاص،این بازیگر به ارائه توضیحاتی پرداخت.

ایران آرت: پس از انتشار عکس های بهنوش بختیاری در برنامه یک سالگی فارس پلاس، این بازیگر با انتشار متنی در اینستاگرامش به توضیح پرداخت و نوشت: «می‌خواستم سکوت کنم اما دیگه طاقت شنیدن توهین و تهمت ندارم، چندی پیش دعوت شدم به تولد یک‌سالگی فارس‌پلاس با نیت خیر و اینکه به‌عنوان کسی که همیشه از صلح و شادی و اتحاد حرف زده و با نیت اینکه بگم من سیاسی نیستم و چپ و راست برام فرقی نداره و الان وقت یکی‌شدن و وحدته، فارغ از هر گرایش چپ و راستی که زهی خیال باطل، البته چون فقط فکر تمیز من بود به این دعوت پاسخ گفتم چرا که در حادثه مجلس همه ما گفتیم ما باهمیم.

 با اینکه در انتخابات از آقای روحانی حمایت کرده بودم ولی با حضورم خواستم بگم انتخابات تموم شد. حالا دیگه وقت متحد بودنه‌، بعد از حضورم دیدم که آقای تتلو هم به اون جمع پیوستن و خدا شاهد است که روحم از حضور ایشون خبر نداشت و کاملا اتفاقی شد این دیدار و از اونجایی که اختلاف نظر شدیدی با ایشون سر مسائل مختلف داشتم به جهت حجب و حیا و اینکه همیشه عاشق صلح و آشتی بودم، دیگه رفتار منفی بروز ندادم و اینکه کلا من آدم منعطفی‌ام. ایشون هم برای من قابل احترام هستن و هرچند با نظراتشون مخالفیم اما توهین را در شأن یک انسان نمی‌بینم، ما حق نداریم فحش بدیم.

 گذشت و رفت و توهین‌ها شروع شد و هیچ‌کس پشت من در نیومد و همه فکر‌کردن من با برنامه‌ریزی اونجا بودم. فکر‌کردن تفکر من شبیه ایشون شده. فکر‌کردن من وارد بازی‌های سیاسی شدم و متاسفانه گریبان من ساده و زودباور رو گرفت. هنوزم میگم تفرقه بین ما کار کسانی است که میخوان کشورمون رو ازمون بگیرن ولی من اهل سیاست نیستم، دنبال هیچ‌منفعت و مجوزی نیستم. دنباله‌رو تفکر آقای تتلو نیستم، شما رو به خدا از تهمت و قضاوت و توهین دست بردارید، به خدا من دیگه بریدم.

 خدا نکند بنده بی‌گناهی واگذارتان به خدا کند. ای‌کاش خبرگزاری خودش این واقعیت رو می‌گفت و ما رو این‌طور با مردم عزیزمون در نمی‌انداخت و در نهایت من همیشه با مردمم بودم و هستم و به‌خاطر تنها سادگی و زودباوریم ازشما معذرت می‌خوام. صداقت در برابر سیاست سادگی است و سیاست در برابر صداقت خیانت.»

 

بهنوش بختیاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین