کد خبر: 9815 A

ارشا اقدسی بدلکار مطرح سینمای ایران که با حضور در برنامه «خندوانه» محبوبیت بسیاری به دست آورد در فستیوال شوالیه‌های صربستان شرکت کرد.

ایران آرت: ارشا اقدسی بدلکار مطرح سینمای ایران در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: در حال حاضر برای چندمین بار در فستیوال شوالیه‌های صربستان حضور پیدا کردم، این فستیوال هرساله در این کشور با حضور بدلکاران جهان برگزار می‌شود که در فستیوال امسال لقب شوالیه را به من دادند.

وی ادامه داد: امسال نیز در این فستیوال کشورهای زیادی از اروپا نیز حضور داشتند و با شکوه هر چه تمام این فستیوال برگزار شد.

این بدلکار سینما افزود: برنامه‌ای که من در این فستیوال اجرا کردم از این قرار بود که در ابتدا گروهی آمدند و در میدان اصلی مبارزه رژه رفتند و سپس من سوار بر اسب و در حالی که پرچم بزرگ ایران را نیز در دست داشتم وارد میدانی که در فستیوال برای مبارزه طراحی شده بود وارد شدم.

اقدسی ادامه داد: در فستیوال امسال شوالیه ها رئیس جمهور صربستان نیز حضور داشت، بعد از این که با اسب وارد میدان مبارزه شدم به رئیس جمهور صربستان که به تماشا نشسته بود ادای احترام کرده و سپس در ادامه این مبارزه من وقتی روی اسب در حال حرکت بودم با تیروکمان یک نفر را به‌طور نمادین با تیر زدم سپس با دو نفر دیگر جنگیده و بنابر طراحی‌ای که شده بود دو نفر را به شکل نمادین کشته و این مسابقه را به پایان رساندم و خداروشکر اجرای برنامه ام با استقبال بسیار خوبی از سوی فستیوال صربستان و همینطور رئیس جمهور این کشور مواجه شد.

1289675_531

وی افزود: در این سفر با احترام بسیار زیادی از سوی رئیس جمهور صربستان و همکاران بدلکارم مواجه شدم، تا جایی که رئیس جمهور صربستان من را به دفترش دعوت کرده و ضمن اینکه تمام اتاق های این دفتر که در واقع یک قصر بود را به من نشان دادند و بعد از آن نهار را باهم خوردیم.و البته جا دارد از Slaviska ivanovicc ، کسی که تمام امکانات رو در این سفر برای من فراهم کرد تشکر ویژه کنم.

بدلکار فیلم جیمز باند در خصوص دیگر فعالیت های خود در عرصه بدلکاری به میزان گفت: در حال حاضر در کنار این فستیوال در یک فیلم سینمایی روسی و هالیوودی مشغول بدلکاری هستم و همین‌طور در یک سریال صربستانی علاوه بر بدلکاری مسئولیت دستیار طراح بدلکاری این مجموعه را نیز عهده دار هستم و همینطور در ایران نیز بدلکاری فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را نیز بر عهده دارم.

 

ارشا اقدسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین