کد خبر: 9680 A

با پخش قسمت هفتم از فصل هفتم بازی تاج و تخت مخاطبان میلیونی این سریال باید تا یک سال دیگر برای گره گشایی معماهای باقی مانده "بازی تاج و تخت" منتظر بمانند.

ایران آرت: با پخش قسمت هفتم از فصل هفتم بازی تاج و تخت مخاطبان میلیونی این سریال باید تا یک سال دیگر برای گره گشایی معماهای باقی مانده "بازی تاج و تخت" منتظر بمانند.

خطر لو رفتن داستان

در آخرین قسمت از هفتمین فصل "بازی تاج و تخت" برن و سم تارلی باهم ملاقات می‌کنند و در آن دیدار برن به سم می‌گوید جان اسنو پسر ریگار تارگریان و عمه‌اش لیانا استارک است و فامیلی او سَند است؛ یک فرزند نامشروع که اهالی دورن به آن سند می‌گویند نه اسنو. اما سم به برن می‌گوید که اشتباه می‌کند و زمانی که در سیتادل بوده است فهمیده که ریگار با لیانا ازدواج کرده و ازدواج ریگار با الیا مارتل باطل شده بود. برن با قدرت جادویی خود سر صحنه ازدواج آن دو حاضر می‌شود و واقعیت را می‌فهمد: اینکه جان اسنو همان آئگون تارگارین و فرزند واقعی ریگار است.

به گزارش ایران آرت به نقل از ایندپندنت؛ در اپیزود آخر فصل هفتم "بازی تاج و تخت" برن استارک در نهایت می‌گوید که عمه‌اش لیانا چه چیز در گوش پدرش نجوا می‌کند: "نام او آئگون تارگارین است." کسانی که با کتاب جورج.آر.آر مارتین آشنایی دارند می‌دانند نام آئگون محبوب‌ترین نام در میان سلسله تارگارین است. ایندپندنت نوشته است: آئگون تارگارین (موسوم به آئگون اول) سرسلسله و نخستین پادشاه دودمان تارگارین‌ها در سرزمین وستروس است. آئگون اول پادشاهی مقتدر و چیره و همین طور فرمانروای هفت اقلیم است.

جان اسنو نام نخستین پادشاه تارگارین‌ها، سرسلسله این دودمان و فرمانروای سرزمین‌های هفت‌گانه داستان را دارد.

 

بازی تاج و تخت جورج آر. آر. مارتین جان اسنو تارگارین آئگون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین