کد خبر: 9652 A

شهره آغداشلو بازیگر ایرانی برای بازی در سریال «پانیشر» ساخته کمپانی مارول پیوست.

ایران آرت: شهره آغداشلو بازیگر ایرانی به جمع بازیگران سریال «پانیشر» پیوست. آغداشلو که در سال ۲۰۰۳ برای فیلم «خانه‌ای ازشن و مه» نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شد و جایزه امی را هم در کارنامه دارد، در این فیلم نقش شخصیتی را به نام فرح مدنی بازی خواهد کرد. فرح مدنی مادر دینا مدنی (رز روا)، مامور امنیت ملی است که در فیلم به دنبال دستگیری فرانک کستل یا پانیشر است.

 جان برنثال پیش از این نقش پانیشر را «دردویل ۲» بازی کرده و حالا قرار است سریال اختصاصی خودش را رهبری کند. هنوز مشخص نیست که شخصیت آغداشلو چقدر در داستان تاثیر خواهد داشت. آخرین حضور آغداشلو در مدیوم تلویزیون در سریال علمی-تخیلی «وسعت» از شبکه‌ی سای فای است. البته «وسعت» اولین تجربه‌ی آغداشلو در ژانر علمی تخیلی نیست. او بازی در فیلم‌های «پیشتازان فضا: ماورا» و «مردان اکس: آخرین ایستادگی» را نیز در کارنامه دارد.

 «پانیشر» داستان فرانک کستل را روایت می‌کند که پس از کشتار خانواده‌اش تحت تعقیب است. او تبدیل به یک پیکارگر می‌شود که با جرم و جنایت مبارزه می‌کند. پیکارگری که برای مبارزه با جنایات از هیچ عملی فروگذار نیست و در بین خلافکارها به نام پانیشر (مجازاتگر) مشهور است. «پانیشر» تا پایان سال جاری توسط وبسایت نت‌فلیکس منتشر خواهد شد.

شهره آغداشلو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین