کد خبر: 9649 A

پوران درخشنده برای ساخت فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" ابراز امیدواری کرد.

ایران آرت: پوران درخشنده کارگردان سینما در در مراسم پایانی جشنواره‌ی فیلم سلامت، بیان کرد: سلامت مهم‌ترین و جدی‌ترین بخشی است که جامعه ما باید به آن توجه کند. متاسفانه ما در این بخش مشکلات بسیاری داریم و نمی‌توانیم بسیاری از مباحث را  جدی بگیریم و برایش کار کنیم و باید کار فرهنگی برای آن انجام شود. خوشحالم که این جشنواره به وجود آمد زیرا که سلامت روان بسیارمهم است زیرا بسیاری از مشکلات ما در همین بخش است اما ما فقط به درمان می‌پردازیم.

وی افزود: چرا نباید خیلی از کارها جدی گرفته شود؟ به همین خاطر خوشحالم که بحث پیشگیری از اولین برنامه‌های دولت  است و باعث خرسندی است که قرار است با حمایت این جشنواره حداقل 10 فیلم در حوزه سلامت ساخته شود.

 پوران درخشنده بعد از دریافت جایزه خود در بخش بهترین فیلم به خاطر تحلیل دقیق و آسیب‌شناسی طلاق عاطفی برای فیلم «زیر سقف دودی» اظهار کرد: من فقط می‌خواهم بگویم مردم هستند که به من برای فیلم ساختن انگیزه می دهند وگرنه هرکدام از فیلم‌هایی که می‌سازم با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند اما عشق به مردم و بحث پیشگیری را ادامه می‌دهم.

وی از ساخت فیلم جدید خود خبر داد و افزود: خیلی ناراحت بودم زیرا طرحی که داده بودم پذیرفته نشده و رد شده بود ولی این جشنواره و امید من به آن مرا مصمم ساخت ضمن اینکه وزیری محترم بهداشت که در این مراسم حضور دارند نیز قول پیگیری را به من داده اند، بنابر این قرار است فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" را بسازم.

پوران درخشنده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین