کد خبر: 9393 A

باران کوثری معتقد است که فیلمهای که در بخش خصوصی ساخته شده است بسیار بهتر از فیلم‌های است که در بخش غیر خصوصی تولید می‌شود.

ایران آرت: باران کوثری قبل از تماشای فیلم "گذر موقت" در جمع مخاطبان این فیلم  در پردیس سینمایی مگامال گفت : بسیاری از فیلم‌های که امروز با عنوان فیلم‌های مستقل اکران می شوند واقعا مستقل نیستند اما فیلم گذر موقت جزء معدود فیلمهای است که به معنای واقعی مستقل است و در بخش خصوصی ساخته شده است و بخش خصوصی فیلمهای بسیار بهتری از بخش غیر خصوصی تولید می کند .

وی ادامه داد :من از همه تماشاگران فیلمهای مستقل سپاسگذرام زیرا معتقدم حمایت آنها در جهت دهی به سینما، ساخت فیلم‌ها و آثاری که به ما به عنوان بازیگر پیشنهاد می‌شود بسیار تاثیرگذار است.

فیلم سینمایی گذر موقت گذر به کار گردانی نویسندگی و آهنگسازی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی مهدی رحمانی است. فیلم گذر موقت یک فیلم شاد، مفرح و کمدی است که در آن تعداد زیادی از بازیگران شناخته شده حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دو مرد در شبی تاریک تصمیمی مفرح می‌گیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز می‌کنند.

اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیرعبدالهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی و شقایق دهقان، هومن برق‌نورد، لادن مستوفی در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارند و تهیه‌کنندگی فیلم را مهدی رحمانی برعهده دارد. پخش فیلم توسط رسانه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی صورت می‌گیرد.

 

حجم ویدئو: 7.76M | زمان ویدئو: 00:00:52
باران کوثری افشین هاشمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین