کد خبر: 9271 A

بازیگر شناخته شده سوئدی از سخت کار کردن در هالیوود گفت و در این بین گلایه‌هایی را نیز رسانه‌ای کرد.

ایران آرت: نومی راپاس، بازیگر سوئدی که بیشتر با نقشش در «دختری با خالکوبی اژدها» شناخته می‌شود در مصاحبه‌ای گفت: من به این جریان عادت کردم، اما واقعا کار در هالیوود بسیار دشوار است. البته من عاشق کارم هستم اما گاهی احساس می‌کنم دیگر جان و توانی برایم نمانده که ادامه بدهم.

به گزارش ایران آرت به نقل از ایندپندنت؛ آخرین کار نومی  راپاس، بازی در پروژه‌ای از سوی نت فلیکس بود با عنوان «چه اتفاقی در روز دوشنبه افتاد» که هجدهم اوت(امروز-جمعه) اکران می‌شود.  این تریلر علمی-تخیلی را تامی ویرکولا، کارگردان نروژی، کارگردانی کرده است.

راپاس می‌گوید: بیشتر وقت من در تنهایی و در اتاقی سپری می‌شد با کاغذهای سبزرنگ که در آن دیالوگ‌هایم را حفظ می‌کردم. برای من این تجربه عجیب و سختی بود. فکر کنید، باید ساعت 4 صبح می‌رفتیم باشگاه، و از ساعت 6 صبح هم کار می‌کردیم.

نومی پالاس گفت: اصلا برای شام نمی‌رفتم. اصلا کسی را نمی‌دیدم و فکر می‌کردم حتی یک میلیمتر دیگر توی مخم جایی نمانده است که بخواهم از آن کار بکشم.

بازیگر «شرلوک هولمز؛ بازی سایه‌ها» گفت: صادقانه بگویم، تصمیم گرفتم دیگر خودم را به عنوان یک برده نبینم. مثل برده‌ای که قدم به آتش گذاشته، و اصلا هم منتظر نیست کسی دنبالش بیاید.  

what-happened-to-monday

 

دختری با خالکوبی اژدها نومی راپاس چه اتفاقی در روز دوشنبه افتاد تامی ویرکولا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین