کد خبر: 9238 A

صفر کشکولی از اولین حضور خود در سینما و چاقوکشی که برای دروازبان تیم ملی کرد، گفت.

ایران آرت: صفرکشکولی از بازیگران باسابقه سینما ایران که همواره در نقش های اکشن ظاهر می شود، چن دوقت پیش به خاطر صحبت‌هایی که رامبد جوان درباره او کرد و عذرخواهی که از این بازیگر در برنامه خدوانه داشت دوباره به تیتر خبرها بازگشته است.

او اخیر در گفت‌وگویی که با جام جم داشته از اولین حضور خود در سینما و خاطره جالب آن سخن گفته است.

صفر کشکولی گفت: اولین فیلم من «دنیای جوانان» با آقای بهروز خراسانی بود و بعد ساموئل خاچیکیان مرا دعوت کرد تا در فیلمش بازی کنم و در آن فیلم با رضا بیک ایمانوردی و عزیز اصلی دروازه بان تیم ملی همبازی شدم. یادم است صحنه ای بود که من یکی از بازیگران اصلی فیلم را گروگان گرفته بودم و آقای خاچیکیان یک چاقو دادند دست من و به من گفتند می روید پشت گروگان و آقای عزیز اصلی و بیک ایمانوردی به من حمله کردند تا من را بزنند و گروگان را آزاد کنند که خیلی این چاقوکشی و بزن بزن برای من که تازه در سینما آمده بودند در برابر دروازه بان تیم ملی و یک بازیگر معروف جالب و به یاد ماندنی بود. آقای عزیز اصلی خیلی خوش اخلاق بود و البته صورتش هم مثل من خشن بود و به کار نقش منفی می آمد.

کشکولی درباره چهره خشن خود نیز گفت: در زندگی اگر کسی فحش هم به من بدهد،‌ من سر بالا نمی آورم، خدا وکیل سعی می کنم با مردم خیلی مهربان باشم، متین و مودب هستم.

 

رامبد جوان بیک ایمانوردی صفر کشکولی عزیز اصلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین