کد خبر: 9096 A

بخش خبری جنجالی سیما، تاب حضور عروس سینمای ایران در تبلیغات را ندارد

مدلینگ همواره موضوعی مناقشه‌برانگیز در ایران بوده است، اما حضور نیکی کریمی در این آگهی، چندان به حساسیت‌های پیشین درباره مدلینگ در قالب فشن‌شوها ربطی ندارد

ایران‌آرت: پخش تیزری تبلیغاتی با حضور نیکی کریمی در فضای مجازی که می‌توانید آن را در گزارش ایران‌آرت نیز ببینید، واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است و حالا ماجرا به تلویزیون هم رسیده و بخش خبری «بیست و سی» در بخشی از اخبار خود به این حضور واکنش نشان داده است.

همان‌طور که پیش از این نوشتیم، نیکی کریمی با حضور در تبلیغ یک اپراتور تلفن در روزهای اخیر توجه‌ها را به خود جلب کرده است. در این بخش خبری بیست‌وسی در مورد حضور کریمی در این تبلیغ گفته شده: «انتشار یک تیزر تبلیغاتی در این روزها خبرساز شده است. خیلی‌ها انتقاد می‌کنند، ما که منتقد غربی‌ها در استفاده ابزاری از زن در فیلم‌های تبلیغاتی هستیم حالا چه شده است که یک هنرپیشه زن شناخته‌شده ایرانی با خودنمایی و جلب توجه در این تیزر تبلیغاتی حاضر شده است؟»

البته رویکرد این بخش خبری تلویزیون نسبت به چنین اخباری کاملا قابل پیش‌بینی است و جز این نیز انتظار نمی‌رفت! مدلینگ همواره موضوعی مناقشه‌برانگیز در ایران بوده است، اما حضور نیکی کریمی در این آگهی، چندان به حساسیت‌های پیشین درباره مدلینگ در قالب فشن‌شوها ربطی ندارد و صرفا حضوری تبلیغاتی برای یک اپراتور تلفن همراه است.

 

حجم ویدئو: 2.23M | زمان ویدئو: 00:00:17
نیکی کریمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین