کد خبر: 881 A

پوستر «فصل نرگس» رونمایی شد.

ایران‌آرت: پوستر «فصل نرگس» رونمایی شد.

 
فصل نرگس
پوستر فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی با طراحی سیروس سلیمی رونمایی شد.

 پوستر «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف رونمایی شد. این پوستر توسط سیروس سلیمی، طراح گرافیک، نقاش، خوشنویس، خواننده و نائب رییس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران طراحی شده است.

نگار آذربایجانی در حالی امسال با «فصل نرگس» در بخش سودای سیمرغ حضور دارد که پیش از این با ساخته قبلی اش «آیینه های رو به رو» سیمرغ بلورین بهترین فیلم از بخش بین الملل جشنواره بیست و نهم و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه را از همان جشنواره دریافت کرده است. وی همچنین موفق شد که سیمرغ بلورین بهترین آنونس فیلم جشنواره سی ام فجر از آن خود کند.

یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی و امیر آقایی بازیگران اصلی فیلم به شمار می روند که در این ترکیب حضور چهره هایی همچون گوهر خیراندیش، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزاآقایی و شیرین اسماعیلی «فصل نرگس» را در زمره فیلم های پر بازیگر به شمار می آورد.

«فصل نرگس» روایت آدم های معمولی است که در وانفسای امروز و در جهانی که میل به خودشیفتگی و خود محوری دارد، شفافیت روح و ذهن شان را از دست نداده اند و مفهوم احساس خوش ناشی از انسانیت و نوع دوستی را به درستی درک می کنند.

فیلم در جزئیات خود داستان عشق است و دوستی با هم نوع اما در تعریف کلی تر هویت انسانها را به چالش می کشد و اهمیت احترام به نفس زندگی را به مخاطب یادآوری می کند.

امور فنی «فصل نرگس» این روزها در لابراتوار مرکز گسترش فناوری سینمایی در حال انجام است تا نسخه نهایی را برای نمایش در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر آماده کنند.

 

دیپلم سرمایه گذاری سینمای ایران عشق فیلم سینمایی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین