کد خبر: 8625 A

این فیلم توانست رکورد فروش فیلم در یک هفته را در سینمای ایران جا به جا کند.

ایران‌آرت: فروش یک هفته ای فیلم سینمایی «ساعت۵ عصر» ساخته مهران مدیری به رقم ۳ میلیارد و ۴۵ میلیون تومان رسید که رکورد فروش در مدت زمان یک هفته  را جابجا کرد و از فیلم «فروشنده» سبقت گرفت.
فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» که از صبح روز جمعه ۳۰ تیرماه اکران خود را آغاز کرد، در روزهای نمایش با اقبال از سوی مخاطبان روبه رو شد توانست رکورد فروش فیلم در یک هفته را در سینمای ایران جا به جا کند.
براساس اعلام روابط عمومی دفتر پخش فیلمیران، فروش فیلم ظرف یک هفته به ۳ میلیارد و ۴۵ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید. این فیلم در تهران و شهرستان ۵۸ سالن در اختیار دارد که به مرور تعداد سالن این فیلم با توجه به اقبال مخاطب افزایش خواهد یافت.
بنابر این گزارش، پیش از این فیلم سازندگان «ساعت ۵ عصر» ادعا کرده بودند این فیلم، رکوردهای بیشترین تماشاگر، بیشترین سانس در یک سینما، بیشترین سانس در کشور، بیشترین سانس فوق العاده بامدادی، بیشترین فروش اینترنتی و بیشترین فروش روز اول اکران یک فیلم در سینمای ایران را شکسته است. در ادامه رکورد شکنی های فیلم مهران مدیری، رکورد فروش یک هفته ای را نیز جابه جا کرد. رکورد فروش فیلم ظرف یک هفته در اختیار فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی بود. این فیلم ظرف یک هفته به فروش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده بود که با فروش بیش از ۳ میلیاردی فیلم «ساعت ۵ عصر» ساخته مهران مدیری این رکورد در سینمای ایران جابه جا و به مهران مدیری تعلق گرفت.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: داستان فیلم از ۷ صبح تا ۵ بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد.

 

«ساعت ۵ عصر» از «فروشنده» پیشی گرفت

 

مهران مدیری فیلم فروشنده فیلم ساعت 5 عصر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین