کد خبر: 8159 A

یکی از سیاسی‌ترین پایتخت‌های جهان، حالا در التهاب شروع فصل جدید سریالی است که مبتنی است بر بسیاری از گفتمان‌های سیاسی موجود در دنیای سیاست.

ایران‌آرت: تا چند ساعت دیگر انتظارها به پایان می‌رسد و شبکه HBO سرانجام پس از یک‌سال، نخستین قسمت از فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» را پخش می‌کند.

به گزارش ایران‌آرت، این مجموعه پرطرفدار که از سال 2011 پخش خود را آغاز کرده، پس از شش فصل خیره‌کننده و هیجان‌انگیز از صبح امروز دوشنبه، بیست‌وششم تیرماه به فصل هفتم می‌رسد تا دوباره چند هفته داغ، مخاطبان خود را به پای دلبری‌های لنیسترها و ماجراجویی‌های استارک‌ها بنشاند. دوباره از امروز در هر محفلی بنشینید، بحث بر سر رویدادهای عجیب و غریب این سریال را داغ خواهید دید. ماجرا لندن و نیویورک و کابل و بغداد و تهران هم ندارد؛ آوازه تاج و تختی‌ها همه جا را همزمان فراگرفته است.

تهران نیز از چند روز اخیر در تب شروع فصل هفتم می‌سوزد. یکی از سیاسی‌ترین پایتخت‌های جهان، حالا در التهاب شروع فصل جدید سریالی است که مبتنی است بر بسیاری از گفتمان‌های سیاسی موجود در دنیای سیاست.

دو عکسی را که می‌بینید، یکی از مخاطبان برای ایران‌آرت ارسال کرده است. در این دو عکس، جوانی را می‌بینیم با تی‌شرتی که منقش به وکتور گرگ‌ها، به عنوان نماد استارک‌ها در «بازی تاج و تخت» است و همچنین شعار معروف اهالی این اقلیم: «زمستان، نزدیک است». این عکس‌ها در بلوار میرداماد تهران ثبت شده است.

علی رستگار

علی رستگار

بازی تاج و تخت سریال بازی تاج و تخت استارک شبکه hbo لنیستر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین