کد خبر: 7803 A

صحبت و نقدهایی وجود دارد اما از نظر من هنوز برای نقد یک سریال که قسمت دومش را داده بسیار زود است.

ایران آرت: پرویز فلاحی پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها بازی در سریال شهرزاد ۲ را پشت سر می گذارد درخصوص بازخوردهای پخش دو قسمت از فصل دوم شهرزاد گفت: خدا را شکر که دو قسمت پخش شده مورد رضایت مردم قرار گرفته و من بازخوردهای خوبی را از مردم و برخی همکاران دریافت کرده ام.
وی درباره نقدهای صورت گرفته درباره این فصل از شهرزاد افزود: صحبت و نقدهایی وجود دارد اما از نظر من هنوز برای نقد یک سریال که قسمت دومش را داده بسیار زود است. باید بگذاریم چندین قسمت از یک اثر پخش شده و به اصطلاح وارد داستان شویم و آن وقت می شود در مورد آن سریال نظر درستی را ارائه داد.
بازیگر سریال “شب دهم” در همین راستا ادامه داد: یادم می آید در فصل اول نیز تا هشت قسمت اول هنوز داستان به صورت جدی شکل نگرفته بود و کم کم مردم نسبت به این سریال اقبال نشان دادند. ما هنوز وارد قصه اصلی شهرزاد ۲ نشدیم، قصه شهرزاد ۲ تغییرات زیادی داشته و مردم بدون شک از ادامه داستان شهرزاد لذت خواهند برد.

پرویز فلاحی‌پور: قضاوت درباره فصل دوم شهرزاد بسیار زود است

وی درباره نبود شخصیت بزرگ آقا و تاثیرش در فصل دوم اضافه کرد: حسن فتحی کارش را بلد است. در فصل اول نیز این قصه بود که شخصیت ها را معرفی و جا می انداخت و مطمئن باشدی در فصل دوم هم این روند طی خواهد شد.
فلاحی پور در مورد حضور پررنگش در شبکه خانگی خاطرنشان کرد: برای من شبکه خانگی و تلویزیون فرقی ندارد زیرا بازیگر هستم و در اثر خوب بازی می کنم اما به لحاظ کاری و اطمینان خاطر سریال های مجموعه خانگی نسبت به تلویزیون از سطح بالاتری برخوردارند. البته دلیل اصلی من برای حضور در شهرزاد کار با حسن فتحی بود. پیش از این با وی همکاری موفقی داشتم و خواستم تا آن خاطره شیرین را دوباره تکرار کنم.

 

 

حسن فتحی سریال شهرزاد 2 پرویز فلاحی پور
ارسال نظر