کد خبر: 7767 A

هنرمند گفت: در مورد حواشی که برایش ایجاد شده است، می‌توانم بگویم قطعا حواشی بی‌ارزشی است و به هیچ وجه توهینی صورت نگرفته است.

ایران آرت: محمدرضا هنرمند با اشاره به حاشیه‌های اخیر فیلم سینمایی«اکسیدان» مبنی بر اعتراض برخی از نمایندگان مجلس به دلیل توهین به مسیحیت در این فیلم سینمایی واکنش نشان داد. این کارگردان به ایسنا گفت: «وقتی واکنش‌هایی از این جنس را درباره فیلم«اکسیدان»خواندم به یاد فیلم«دیدار»افتادم که سالها پیش ساختم و مدتی توقیف بود.در این فیلم نیز برخی دچار سو تفاهم شده بودند که به مسحیت توهین کرده‌ام و به اصطلاح کاسه داغ‌تر از آش شده بودند. در صورتی که تعداد زیادی از همکاران من در این فیلم مسیحی بودند و کارشناس مذهبی داشتم و به هیچ وجه در این فیلم توهینی به مسیحیت اتفاق نیفتاده بود.»

او ادامه داد:«فیلم «اکسیدان» را دیدم و در مورد حواشی که برایش ایجاد شده است، می‌توانم بگویم قطعا حواشی بی‌ارزشی است و به هیچ وجه توهینی صورت نگرفته است. همانطور که من در فیلم «دیدار»تاکید کردم که اسامی ارامنی نباشد،در فیلم«اکسیدان»هم دیدم که اشاره‌ای به ارامنه عزیز ما نشده بود و امیر جعفری در این فیلم به اشتباه به زبان ارمنی حرف میزند. به عقیده من هر آنچه در این مورد حاشیه‌ساز شده است یک سو تفاهم است.»

هنرمند افزود:«درسینمای ما اصولا برای هر فیلمی حاشیه‌سازی می‌شود،چه فیلمی که اسکار بگیرد و چه فیلمی که سعی دارد فضای مفرحی برای مخاطبانش ایجاد کند و دلیل این همه حاشیهسازی را نمی‌دانم.»

 

فیلم اکسیدان محمد رضا هنرمند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین