کد خبر: 7435 A

حتما فیلم‌‌های عاشقانه زیاد دیدید اما این بار فرق می­‌کند و فرقش این است که شما می­‌توانید قهرمان داستان­‌های عاشقانه باشید

ایران‌آرت: برنامه تابستان شبکه نسیم اعلام شده که طی آن، برنامه «خندوانه» از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۳، «دورهمی» روزهای جمعه و شنبه ساعت ۲۳، «کودک شو» روزهای زوج ساعت ۲۱، «ویتامین خ» هر روز ساعت ۲۰، «نسیم دانش» روزهای زوج ساعت ۱۹ و پنجشنبه ساعت ۲۱ در جدول پخش طراحی‌شده تابستانی شبکه نسیم قرار دارند.

مجموعه‌ جدید شبکه نسیم هم که به تازگی کلید خورده، برای پخش تابستانی از این شبکه به روی آنتن خواهد رفت. به تازگی شهرزاد کمال‌زاده به این مجموعه ملحق شده است. همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع)، ضبط سریال «سفر در خانه» در خیابان امین حضور تهران کلید خورد.

همچنین برنامه «وقتشه» با موضوع ازدواج و با اجرای کامران تفتی به‌ زودی برای پخش در ایام تابستان روی آنتن شبکه نسیم می­‌رود. موضوع این برنامه درباره جوانانی است که قصد ازدواج دارند. جوانانی از رده سنی ۱۸ تا ۴۰ سال در این برنامه ثبت نام کرده‌اند که نامزد دارند و دچار مشکل هستند. طی پروسه‌ای در برنامه مشکلات آنها بررسی می‌شود و در آخر با هدایت کارشناس به نتیجه می‌رسند.
کامران تفتی در کنار کارشناسی دکتر نوری اجرای برنامه را عهده‌دار است.
در آنونس این برنامه کامران تفتی رو به دوربین به مخاطبان می­‌گوید:
«قرار است با هم خاطره بسازیم؛ خاطره­‌های عاشقانه، حتما فیلم‌‌های عاشقانه زیاد دیدید اما این بار فرق می­‌کند و فرقش این است که شما می­‌توانید قهرمان داستان­‌های عاشقانه باشید.»

 

 

برنامه خندوانه برنامه دورهمی شهرزاد کمال زاده کامران تفتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین