کد خبر: 7390 A

یادداشت زینب تقوایی درباره پایان‌بندی سریال بدون توجه به ادای تغییر و سانسور درباره موافقان و مخالفان صحبت می‌کند

ایران آرت: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «زیر پای مادر» درباره پایان بندی این سریال توضیحاتی را ارائه داد.

تهیه‌کننده «زیر پای مادر» درباره پایان‌بندی این سریال توضیح داد

پایان بندی مجموعه تلویزیونی «زیر پای مادر» منجر به ارائه نظرات مختلفی از سوی مخاطبان شد. برخی دوست داشتند که خلیل کبابی با رخساره ازدواج کند و برخی هم بازگشت او به زندگی سابقش را پسندیدند.
این اظهارنظرها موج گسترده ای در فضای مجازی ایجاد کرد و با واکنش های متفاوتی همراه بود، در این میان بازیگران سریال هم به بیان نکاتی پرداختند که احتمال سانسور و تغییر پایان سریال را ایجاد کرد. «زینب تقوایی» تهیه کننده مجموعه «زیر پای مادر» اما بدون هیچ توضیحی در مورد صحت و سقم این موضوع در یادداشتی صرفا به موافقان و مخالفان این پایان بندی اشاره کرد و نوشت:

«پایان زیر پای مادر، پایانی بر همه چیز نبود. مدت ها بود که لااقل من به شخصه ندیده و نشنیده بودم که یک سریال تا این حد در خانه بینندگان نفوذ کند و شاهدم بر این مدعی سونامی از موافقان و مخالفان فینال پخش شده باشد.
مخالفانی که نپسندیدند و گذشت و دادن فرصت مجدد به کسی که خطایی در گذشته مرتکب شده بود را شایسته آن شخصیت ندانستند و علاقه مند بودند که دو نفری که خواستگاه شرعی داشتند به آن برسند و دیگر گروهی گذشتِ رخساره و خلیل از دل و خواسته شان برای کمک به بقیه اعضای خانواده که شکننده تر بودند را پسندیدند و در میدان طرفدارن فینال ارائه شده قرار گرفتند و این دو نظریه دلیل بر پایانی بر همه چیز نیست همانطور که فینال ارائه شده پایانی بر این یاداشت نیست.
به هر حال هر کس با هر سلیقه ی گفتمانش بجاست، اگر نابه جا به سمت هتک حرمت نرود و یادمان باشد همه مردم ما در فضای مجازی جا نگرفته اند چه موافقان فینال قصه زیر پای مادر و چه مخالفان. چند درصد از جامعه هشتاد میلونی کشور در فضای مجازی فعال هستند و بخشی بزرگ به هر دلیلی این دسترسی را یا ندارند یا علاقمندش نیستن .. ولی دلیل نمی شود که به نظر کاربران فضای مجازی تمکین نکنیم چون کمتر از بدنه جامعه هستند. تشویق را به همان اندازه به جان و دل می پذیرم که نقدها را.
درپایان و عرض تشکر از همه موافقان و مخالفان فینال قصه ما، که با اشتیاق شبهای پیشین را دنبال کردند، از همه عوامل این مجموعه تشکر می کنم و عرض دلجویی و خسته نباشید جانانه ی به کارگردان و نوسینده پروژ زیر پای مادر دارم.»

 

سریال زیر پای مادر زینب تقوایی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین