کد خبر: 6958 A

دعواى دو برادر، بحرانى را در خانواده ایجاد می‌کند. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه یک خانه زندگى می‌کنند سعى می‌کنند هرکدام به تنهایى بار مشکلات پیش آمده در زندگیشان را به دوش کشند.

ایران‌آرت: فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان ۴۱» از امروز یکشنبه ۲۸ خرداد مهمان خانه‌ها شد.

سعید خندق‌آبادی، مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره، درباره توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان 41» در سطح کشور به خبرآنلاین گفت: «فیلم «خانه‌ای در خیابان 41» یک فیلم شریف و بسیار موفق است، توزیع این فیلم از امروز آغاز شده است که هم وطنان عزیز می‌توانند نسخه با کیفیت و قانونی «خانه‌ای در خیابان 41» را در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و همچنین از وب سایت هنرهای تصویری سوره تهیه کنند.»

او گفت: «نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «خانه ای در خیابان41 » به همراه فیلم کوتاه بسیار جذاب پشت صحنه از روند ساخت فیلم و همینطور عکس‌های صحنه و پشت صحنه است.»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دعواى دو برادر، بحرانى را در خانواده ایجاد می‌کند. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه یک خانه زندگى می‌کنند سعى می‌کنند هرکدام به تنهایى بار مشکلات پیش آمده در زندگیشان را به دوش کشند.

مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، علیرضا کمالی، مانی رحمانی، مانیا علیجانی، علیرضا نیکدل، بهناز نادری، بهزاد داوری، جمشید صفری، مجید رحمتی، بابک جعفریه، سارا نجفی، علی‌ سخن‌گو در این فیلم بازی می‌کنند.

 

مهناز افشار علی مصفا فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین