کد خبر: 6504 A

با هر طلوعى، با هر نسیمى و تکان برگى، با هر بهارى، با هر دانه برفى. با هر تولدى و با هر مرگى که تحولى است جذاب. که شروعى مهم است.

ایران‌آرت: هانیه توسلی بازیگر کشورمان 38 ساله شد. این بازیگر به مناسبت تولدش با انتشار عکس و متنی صفحه شخصی اش را بروز کرد.

هانیه توسلی نوشت:

اینجا در این عکس بیست و سه ساله ام. تست گریم گاهى به آسمان نگاه کن.پاییز سال ٨١.

حسرتى براى بازگشت به گذشته نیست. نگاه شیطنت آمیز و این لبخند هنوز گاه گاهى پیدا مى شود.

زندگى رو به جلو مى پروراند و مى شوراند و رو به جلو هل مان مى دهد.رشد مى کنیم با رنج و لذت.یاد مى گیریم.چه چیزى در این جهان هستى مهم تر از یاد گرفتن و رشد کردن پیدا مى شود؟

زندگى یعنى زنده بودن.توقف از هر نوعى، سکون است و فرو رفتن. هنوز با همین چشم ها با شیطنت و شگفتى دنبال کشف رازهاى جهانم.مثل بچه ها.

هنوز از دیدن یک برگ و انعکاس نور بر روى آب به شوق مى آیم.رشد با درد رنج همراه است.

امتحان!مى دانم.دردش را بارها کشیده ام،اما زندگى جادوست.جادوى جاودانه ى دوارى که مدام در حال خلق است.و در هرچیزى نشانه ى نو بودنش را به رخ مى کشد.

با هر طلوعى، با هر نسیمى و تکان برگى، با هر بهارى، با هر دانه برفى. با هر تولدى و با هر مرگى که تحولى است جذاب. که شروعى مهم است.

امروز تولد من است. سال و ماه و گردش روزگار. خوشحالم؟ غمگینم؟ شاید هر دو!باید پیش رفت و خلاق بود و ساخت.

در این سى و هشت سال روح و فکر و مغزم پر از خاطره و نقاط درخشان ماندگار است. کتابها و آدم ها و لحظه هاى تاثیر گذار زندگى ام شده من.

هویت من همه آن چیزهایى است که از جهان هستى کشف کرده ام. هنر نامحدود است چون خلاقیت نا محدود است چون انسان با دم پروردگارى اش نامحدود است.

پس نا امیدى و سکون بر خلاف جهت طبیعت است.ممنونم از تک تک کسانى که تولدم را تبریک گفتند.

ممنون از لطف و مهرتان.زنده باد زندگى و مرگ که معنى از هم مى گیرند.

 

هانیه توسلی در 23 سالگی

هانیه توسلی در 23 سالگی


 

 

 

هانیه توسلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین